Çevre ve Şehircilik Bakanlığı sözleşmeli personel alımı başladı

Çevre ve Şehircilik Bakanlığında görevlendirilmek üzere KPSS şartı aranmaksızın sözlü sınavla 32 sözleşmeli personel alımı başladı.

23289
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çevre ve Şehircilik Bakanlığının kentsel dönüşüm uygulamaları kapsamında çalıştırılmak üzere sözlü sınav sonucuna göre aşağıda belirtilen şartlarda toplam 32 sözleşmeli personel alınacaktır. KPSS şartı yok.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığının merkez teşkilatı ile Diyarbakır, Şırnak, Mardin ve Hakkâri illerinde istihdam edilmek üzere 4 uzman, 5 avukat, 1 şehir bölge plancısı, 4 mimar, 10 inşaat mühendisi, 5 harita mühendisi, 1 elektrik-elektronik mühendisi, 1 jeoloji mühendisi ve 1 jeofizik mühendisi olmak üzere toplamda 32 personel alımı yapılacaktır.

Başvuru yapacak adayların ilgili lisans diploma notu 4’lük sistemde en az 3,00, KPDS veya YDS’den en az (E) düzeyinde puan almış,  en az 3 yıllık mesleki tecrübeye sahip ve 40 yaşını doldurmamış olması gerekmektedir. Adayların Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından yapılacak sınavda yüz (100) tam puan üzerinden en az yetmiş (70) puan almaları gerekmektedir.

Adaylar 26 Temmuz – 12 Ağustos 2016 tarihleri arasında Çevre ve Şehircilik Bakanlığının internet sitesinde kendisi için uygun olan unvan için hazırlanan Personel Alımı Başvuru Formunu, Beyan Belgesini, İş Talep Formunu ve Özgeçmişini (CV) eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurup kaydedecektir. Kaydedilen belgelerin çıktıları alınıp imzalandıktan sonra başvuru sırasında adaylardan istenilecek belgeler ile birlikte dilekçe ekinde başvuruların; 8– 12 Ağustos 2016 tarihleri arasında, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Personel Dairesi Başkanlığına şahsen veya son başvuru tarihinde Bakanlığımıza ulaşacak şekilde posta yolu ile yapılması gerekmektedir. Postadaki gecikmeler ve diğer sebeplerle bu tarihten sonra gelen başvurular ile eksik belge ibraz edenlerin başvuruları kabul edilmeyecektir. Başvuru şartları, detaylar ve ilan metni için tıklayınız.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Öne Çıkan Yorumlar

  1. 5 sene önce

    Mrb 29 yaşındayım 6 yıldır şöförlük yapıyorum e ehliyet src 4 psikoteknik belgeleri mevcuttur iş aryorum bu konuda yardımcı olursanız sevnirim teşekkür ederim

  2. Bakanlığın adında bulunan ‘Çevre’ için ; Çevre Mühendisi alımı neden yapılmıyor ?

2 Yorum

  1. Bakanlığın adında bulunan ‘Çevre’ için ; Çevre Mühendisi alımı neden yapılmıyor ?

  2. 5 sene önce

    Mrb 29 yaşındayım 6 yıldır şöförlük yapıyorum e ehliyet src 4 psikoteknik belgeleri mevcuttur iş aryorum bu konuda yardımcı olursanız sevnirim teşekkür ederim

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!