Çevre ve Şehircilik Uzman Yardımcısı Sınav Sonuçları Belli Oldu

22 adet Çevre ve Şehircilik Uzman Yardımcısı kadrolarına öğrenim dalları itibari ile personel alımı ile ilgili Çevre ve Şehircilik Bakanlığına ataması yapılan asil ve yedek liste açıklandı

12155
Daha Fazla Göster

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Çevre ve Şehircilik Uzman Yardımcısı sınav sonuçlarını açıkladı. Sınava katılan asil ve yedek listede kazanan adayların puanları da açıklandı. En yüksek ve en düşük puan kaç aralığında gerçekleştir aşağıdaki bağlantılardan bulabilirsiniz.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın Merkez Teşkilatında boş bulunan 22 adet Çevre ve Şehircilik Uzman Yardımcısı kadrolarına öğrenim dalları itibari ile personel alımı ile ilgili Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın Çevre ve Şehircilik Uzmanlığı Yönetmeliği hükümlerine göre 27 Temmuz 2015 – 28 Temmuz 2015 tarihleri arasında yapıldı.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Çevre ve Şehircilik Uzman Yardımcısı yarışma sınavı Sınav Kurulunca yapılan değerlendirme sonucunda sözlü sınavı asil ve yedek olarak kazananların tam listesi açıklandı.

Çevre ve Şehircilik Uzman Yardımcısı Sınavını asil olarak kazanan adaylardan istenilen belgeler şu şekilde; Dilekçe, Diplomanın tasdikli örneği, Sağlık Kurulu Raporu  (Tam Teşekküllü Devlet Hastanesinden Yeni Alınmış), Askerliğe ilişkin durum belgesi (Askerlik yapanlar için detaylı terhis belgesi), Adli sicil ve arşiv kaydına dair belge (Resmi kuruma başvuru için alınması), Mal bildirim formu.(El yazısı ile doldurulup imzalanması), 6 adet vesikalık fotoğraf (Son üç ay içerisinde çekilmiş) (Başbakanlık kılık kıyafet yönetmeliğine uygun)

İstenen Belgelerin Son Teslim Tarihi;

İstenilen belgelerin en geç 22 Ocak 2016 Cuma günü mesai bitimine kadar Bakanlığın Personel Dairesi Başkanlığına elden teslim edilmesi gerekiyor.

Sınav Sonuçları İçin TIKLAYINIZ

Mal Bildirim Formu İçin TIKLAYINIZ

Dilekçe Örneği İçin TIKLAYINIZ

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Çevre ve Şehircilik Uzman Yardımcısı Sınav Sonuçları Belli Oldu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!