1. HABERLER

  2. MEMUR HABERLERİ

  3. Ceza ve Tevkifevleri Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı Başvuruları Başladı
Ceza ve Tevkifevleri Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı Başvuruları Başladı

Ceza ve Tevkifevleri Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı Başvuruları Başladı

Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı Başvuruları Başladı

A+A-

MEB tarafından 8 Mart 2015 tarihinde yapılacak olan Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü Görevde Yükselme ve Unvan değişikliği sınavlarının başvurularının başladığını duyurdu.

Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü Görevde Yükselme sınavı ile Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü Unvan değişikliği sınavı Milli Eğitim Bakanlığı MEB tarafından 8 Mart 2015 tarihinde yapılacak. MEB tarafından 9 Şubat 2015 tarihinde yapılan duyuru ile iki sınav işinde başvuruların açıldığı belirtildi.

Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü Görevde Yükselme Sınavı Başvuruları 20 Şubat 2015 tarihinde saat 23:59:59’da sona ererken, Adalet Bakanlığı Ceza Ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü Unvan Değişikliği Sınavı Başvuruları ise 20 Şubat 2015 tarihinde saat 17:00:00’da sona erecek. Başvuru ekranlarına aşağıda bulunan linkler ile erişebileceksiniz.

Görevde Yükselme Sınavı Başvurusu

Unvan Değişikliği Sınavı Başvurusu

 

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.