1. HABERLER

  2. PERSONEL SAĞLIK

  3. CHP Artvin Milletvekili Uğur BAYRAKTUTAN' IN Sağlık Bakanı'na Yazılı Soru :
CHP Artvin Milletvekili Uğur BAYRAKTUTAN' IN Sağlık Bakanı'na Yazılı Soru :

CHP Artvin Milletvekili Uğur BAYRAKTUTAN' IN Sağlık Bakanı'na Yazılı Soru :

Türkiye Büyük Millet Meclisi Anayasa Komisyonu Üyesi ve CHP Artvin Milletvekili Uğur BAYRAKTUTAN' IN 22 Nisan

A+A-

Türkiye Büyük Millet Meclisi Anayasa Komisyonu Üyesi ve CHP Artvin Milletvekili Uğur BAYRAKTUTAN' IN 22 Nisan 2014 Sağlık Bakanı Mehmet MÜEZZİNOĞLU'NA Yazılı Soru Önergesi;

Aşağıda belirtilen sorularımın Sağlık Bakanı Sayın Mehmet MÜEZZİNOĞLU tarafından yazılı olarak cevaplandırılması hususunu; Anayasanın 98. ve İçtüzüğün 96. ve 99. maddeleri gereğince saygılarımla arz ederim.

Artvin İli Ardanuç ilçesinde bulunan İlçe Entegre Hasıanfesttide yeterli uzman Doktorun olmadığına ilişkin şikayetler mevcut bulunmaktadır. Ayrıca söz konusu Hastanenin kapanacağına ve sağlık ocağına dönüştürüleceğine ilişkin kamuoyunda haberler yer almaktadır.

Bu bağlamda;

1)    Ardanuç İlçe Entegre Hastanesine yeterli sayıda uzman Doktor ataması yapmayı düşünüyor musunuz?

2)    Söz konusu Hastanenin sağlık ocağına dönüştürüleceğine ilişkin haberlerin gerçeklik payı var mıdır

 

Personel sağlık TS

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.