1. HABERLER

  2. İŞKUR İŞ İLANLARI

  3. Çivril Belediyesi 15 Kamu Personeli İşçi Alımı Yapacak
Çivril Belediyesi 15 Kamu Personeli İşçi Alımı Yapacak

Çivril Belediyesi 15 Kamu Personeli İşçi Alımı Yapacak

Denizli, Çivril Belediyesine kamu personeli işçi alımı ilanı yayımlandı. İŞKUR bünyesinde işçi alımı başvurularına dair detaylara My memur haberden ulaşabilirsiniz.

A+A-

Denizli İli Çivril Belediye Başkanlığı Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü Bünyesine 15 adet Sürekli İşçi ( Daimi ) Beden İşçisi ( Temizlik ) personeli alımı ilanı yayımladı. 15 adet işçi alımı başvuruları Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğünce Açık İşler Bölümünde yayımlandı.

Belediye işçi personel alımı için başvurular 12 Şubat 2019 tarihleri arasında ilkokul-orta-lise-fakülte-lisansüstü öğretim düzeyinde ilan edilecek olup İŞKUR internet sitesinden ilana başvuruda bulunulması gerekmektedir.

Belediyede görev alacak işçiler 4857 sayılı İş Kanununa tabii olarak görev yapacaktır. İşe başlatılan işçilerin deneme süresi 3 aydır.

Beden İşçisi (Temizlik) personeli alımı için  adaylardan istenilen belgeler;

Öğrenim belgesi, Nüfus cüzdanı fotokopisi, İkametgâh belgesi, TC Kimlik numarasının yazılı olduğu adli sicil (Resmi İşler için) kaydı, (Cumhuriyet Savcılığından veya e-devlet şifresi ile internet adresinden alınacak, adli sicil kaydı bulunanların adli sicil kaydı ile ilgili mahkeme kararı istenecektir.) istenmektedir.

Askerlik durum belgesi, (terhis, tecil veya muaf olduğunu belirtir) MEB onaylı Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde Her Türlü Çöp ve Atık Maddeler ile İlgili İşlerde 40 Saatlik Kurs Bitirme Belgesi istenmektedir.

Personel Alımı İKAMETGAH Şartı! İlana sadece Denizli ili Çivril ilçesinde ikamet edenler başvuruda bulunabilirler. İlan yayımlandığı süre içerisinde ikametgâhlarını değiştirenlerin başvuruları kabul edilmeyecektir.

Sağlık Raporu Şartı; Tam teşekküllü devlet hastaneleri veya resmi üniversite hastanelerinin herhangi birinden tarama testi yaptırılması istenecektir. (Tarama testi alkol veya uyuşturucu madde bağımlılığını tespit etmek amacıyla yapılan testtir).

Tam teşekküllü devlet hastanelerinden veya resmi üniversite hastanelerinden alacakları sağlık kurulu raporunda “Az tehlikeli, tehlikeli ve çok tehlikeli işlerde çalışır” ibaresi bulunacaktır. Ayrıca, Görme Dereceleri (sağ-sol göz ayrı ayrı belirtilmiş), Renk Muayenesi (ishihara testi yapılmış), İşitme Muayenesi (Odyometrik incelemede 500, 1000, 2000 frekanslarının saf ses ortalaması 0-40 dB olmalıdır.) belirtilmiş olacak ve görme/işitme değerlendirme sonuçları sağlık kurulu raporuna eklenmiş olacaktır.

Sözlü sınavını kazanan asıl adayların almış oldukları sağlık kurulu raporunda “Az tehlikeli, tehlikeli ve çok tehlikeli işlerde çalışır” ibaresi ile görme/işitme muayeneleri hakkında istenilen değerlendirme sonuçları bulunmayanlar işe başlatılmayacaktır.

Belediye işçi personel alımı başvuru şartları için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler