Çorum Alaca SYDV Personel Alımı Yapacak

Çorum Alaca SYDV personel alım ilanı yayımladı. Peki ilana başvuru şartları neler? Başvurular ne zaman sona erecek? Çorum Alaca SYDV personel alımı ile ilgili tüm detaylar haberimizde..

32450

Aile ve Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü internet sitesi üzerinden yapılan duyuru ile Çorum Alaca SYDV için personel alımı yapılacağı açıklandı. Peki SYDV personel alımına kimler başvurabilir? Başvurular ne zaman sona erecek? Çorum Alaca SYDV’ye kaç personel alımı yapılacak?

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Çorum Alaca Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesinde çalıştırılmak üzere 1 personel alımı yapılacaktır. Çorum Alaca SYDV’ye yapılacak personel alımı büro görevlisi  kadrosunda olacaktır. 

Çorum Alaca SYDV sosyal yardım ve inceleme görevlisi alımına başvurmak isteyen adaylarda; kamu haklarından mahrum olmamak, 35 yaşını doldurmamış olmak, 2016 veya 2017 yıllarında gerçekleştirilen Kamu Personeli Seçme Sınavında, KPSS P3 puan türünde en az 60 puana sahip olmak, vakfın bulunduğu ilçede ikamet ediyor olmak gibi şartlar aranıyor.

Çorum Alaca SYDV personel alımına başvurular Aile ve Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü internet sitesi üzerinden yapılacak. İlana başvuru yapmak isteyen adayların en geç 10 Temmuz 2017 tarihine kadar başvuru işlemlerini tamamlamaları gerekmektedir. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı SYDV personel alımı ilanlarını incelemek ve başvuru yapmak için aşağıdaki bağlantıdan üye olabilirsiniz. SYDV personel alımı başvuruları için TIKLAYINIZ.

Exit mobile version