Coşkun Sabah: Google’ı Mahkemeye Vereceğim!

Usta müzisyen Coşkun Sabah gazetecilere samimi açıklamalar yaptı.

62394
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Coşkun Sabah Gazetecilere Konuştu

Yılların eskitemediği usta sanatçı Coşkun Sabah gazetecilerle sokakta karşılaştı. Coşkun Sabah gazetecilerin sorularına samimi açıklamalarda bulundu. Kendisine 65 yaş üzeri vatandaşlara uygulanan sokağa çıkma yasağının hatırlatılması üzerine kendisinin iş yeri sahibi olmasından dolayı izinli olduğunu, zaten iş yerinin de tam karşıda olduğunu söyleyerek cevap verdi. Samimi tavırlarıyla soruları cevaplayan Sabah, ekonomik durumuyla ilgili de konuştu.

“O Zamanlar İyi Paralar Kazandım”

Gazetecilerden gelen koronavirüs salgın döneminde ekonomik durumunun etkilenip etkilenmediği yönündeki soruya da cevap veren Coşkun Sabah’ın maskesinin olması da dikkatlerden kaçmadı. Sabah, ekonomik durumuyla ilgili soruya bilindiği gibi bir zamanlar ortalığı kasıp kavurduğunu, o zamanlar 80’li yıllarda iyi paralar kazandığını, kazandığı paralarla da yatırımlar yaptığını söyledi. Ünlü müzisyen o dönemde yaptığı yatırımlar sayesinde şimdi ekonomik sıkıntı çekmediğini belirtti. Aksi halde Türkiye’de telif hakkından elde edilen kazançların komik rakamlar olduğunu söyleyerek eğer kendi yatırımları olmasaydı sıkıntı çekebileceğini ima etti.

“67 Yaşında Gibi Durmuyorum”

67 yaşında olan ünlü şarkıcı 65 yaş üzeri sokağa çıkma yasağı ile ilgili de bir işyeri olduğunu, ofisinin de tam karşıda olduğunu söyledi. İş yeri sahibi olmasından dolayı yasaktan muaf tutulan vatandaşlar arasında olduğunu, yani bir sorun olmadığını da ekledi. Gazetecilere espri yapan Sabah Google’ı mahkemeye vereceğini, 67 yaşında olduğunu yazdığını, Google’a bakanın yaşını öğrendiğini, ancak kendisinin 67 yaşında gibi göstermediğini de ekledi. Coşkun Sabah gazetecilere yaptığı bu esprisiyle gülümsetti.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!