1. HABERLER

  2. MEMUR HABERLERİ

  3. ÇŞB Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı Yapacak
ÇŞB Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı Yapacak

ÇŞB Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı Yapacak

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Personeli Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı Duyurusu....

A+A-

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Personeli Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmeliği’nin ilgili hükümleri gereğince merkez ve taşra teşkilatında münhal bulunan mühendis, şehir plancısı, avukat, matematikçi, biyolog, kimyager, fizikçi, veteriner hekim, kütüphaneci, ekonomist, istatistikçi, tekniker, sağlık teknikeri ve teknisyen unvanlı kadrolara unvan değişikliği sınavı yapılacaktır.

Aday, başvuru formunun çıktısını aldıktan sonra kendisi imzalayıp, birim amirine onaylatacak, onaylı diploma örneğini de ekleyerek, birimi kanalıyla 29/12/2014 tarihi mesai bitimine kadar Personel Dairesi Başkanlığına elden veya posta yolu (kargo-aps) ile teslim edilecektir. Eksik veya yanlış doldurulan başvuru formaları ile 29/12/2014 tarihinden sonra Bakanlığa ulaşan başvurular dikkate alınmayacaktır.

1-SINAV İLANI İndir
2-BAŞVURU FORMU (Ek-3) İndir
3-İLANA ÇIKILAN KADROLARIN DAĞILIMINI GÖSTERİR CETVEL (Ek-1) İndir 
4-İLANA ÇIKILAN KADROLARIN DERECELERİNİ GÖSTERİR CETVEL (Ek-2) İndir
5-SINAV GİRİŞ BELGESİ (Ek-4) İndir

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.