1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. ÇSGB Memur Personel Alımı Başlıyor KPSS 50 Puan
ÇSGB Memur Personel Alımı Başlıyor KPSS 50 Puan

ÇSGB Memur Personel Alımı Başlıyor KPSS 50 Puan

Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı YİH Uzman Yardımcısı Alımı Yapacak A Grubu KPSS 50 Puan Yeterli

A+A-

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yayımlanan ilan ile Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı YİH Uzman Yardımcısı Alımı yapacağını duyurdu.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Genel İdare Hizmetleri Sınıfında boş bulunan 7, 8 ve 9’uncu derecelerden, 8 adedi İngilizce, 4 adedi Fransızca, 6 adedi Arapça ve 2 adedi Rusça dillerinden olmak üzere toplam 20 adet Yurtdışı İşçi Hizmetleri Uzman Yardımcısı kadrosuna sınavla personel alacağını ilan etti.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Yurtdışı İşçi Hizmetleri Uzman Yardımcılığı sınavı hem yazılı sınav hem sözlü sınav olmak üzere iki aşamalı olarak yapılacak.
Arapça ve Rusça dillerinde başvuru yapanlar için 2013 veya 2014 yıllarında yapılan KPSS sonuçlarına göre KPSSP 108 puan türünden en az 50 puan almış olmak gerekiyor. İngilizce ve Fransızca dillerinde başvuru yapanlar için 2013 veya 2014 yıllarında yapılan KPSS Sonuçlarına göre KPSSP 108 puan türünden en az 70 puan almış olmak gerekiyor.

Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı YİH Uzman Yardımcısı Alımı için başvurular 12 Aralık 2014 tarihinde başlıyor. Başvurular 12 Ocak 2014 tarihine kadar devam edecek. Detaylı bilgiye aşağıda bulunan ilan metninden erişebilirsiniz.

Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı YİH Uzman Yardımcısı Alım İlan Metni 

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.