CTE 4000 İKM Alımı Yedek Aday Ataması Yapıldı

Adalet Bakanlığı, Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü tarafından 4000 infaz koruma memuru alımı kapsamında yedek aday atama duyurusu yapıldı. Ataması yapılan uzman erbaşlarla ilgili CTE duyurusu için tıklayınız.

featured

Adalet Bakanlığı, Ceza ve Tevkifevleri (CTE) Genel Müdürlüğü tarafından9 Haziran 2017 tarihinde ilan edilen 3269 sayılı Uzman Erbaş Kanununa tabi olarak çalışmış ve 20 Ekim 2016 tarihinden önce kendi isteği ile sözleşmesini feshetmiş uzman erbaşlardan sözleşmeli infaz ve koruma memuru alımına ilişkin merkezi yedek kurası işlemi 23 Haziran 2017 tarihinde Ceza İnfaz Kurumları ve Tutukevleri Ankara Eğitim Merkezi adresinde gerçekleştirildi.

Atama kurası sonucu nihai olarak kuraya katılan adayların isimleri ve kura sonucu yerleştirildikleri adalet komisyonları yayımlandı. Listelere aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

Kura sonucunda yerleştiği komisyonda başlamayıp ya da başladıktan sonra feragat eden adayların yedek olarak başarılı oldukları komisyonlarda kendilerine komisyonunda sıra gelmesi halinde dahi atamaları yapılmayacak, 30 Haziran 2017 tarihinden sonra ise başkaca bir yerleştirme işlemi yapılmayacaktır.

Kura dönemi ve sonrası süreçte yedek olarak bulunduğu komisyonda kendisine sıra gelmiş adayların kura sonucu yerleştiği komisyona ataması yapılmayacaktır. Bu durumdaki adaylardan kura sonucu yerleştirildikleri komisyona atanma talebinde bulunanların talebi hiç bir şekilde dikkate alınmayacağı açıklandı.

Merkezi kura sonucu yerleştirmesi yapılan adayların yerleştirme işlemleri sözlü sınavlarını yapan komisyon tarafından yapılacak olup göreve başlama işlemini ise kura ile atandığı komisyon gerçekleştirecektir. Bu hususta, gerekli tebligat daha sonra yapılacağı CTE tarafından belirtildi. Uzman erbaş merkezi yedek kura sonuçları için TIKLAYINIZ.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
CTE 4000 İKM Alımı Yedek Aday Ataması Yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!