1. HABERLER

  2. SINAV HABERLERİ

  3. CTE Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınav Sonuçları Açıklandı
CTE Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınav Sonuçları Açıklandı

CTE Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınav Sonuçları Açıklandı

Adalet Bakanlığı CTE Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınav Sonuçları açıklandı.

A+A-

CTE Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınav Sonuçları açıklandı. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından Adalet Bakanlığı CTE memurlarına yapılan Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınav Sonuçları açıklandı.

Hatırlayacağınız üzere Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü İdare Memuru, Şef, Sayman kadroları için görevde yükselme sınavı, Sosyolog, Öğretmen, Gıda Mühendisi, Makine Mühendisi, Ziraat Mühendisi. Orman Endüstri Mühendisi, Çevre Mühendisi, Elektrik Elektronik Mühendisi, Tekstil Mühendisi, Bilgisayar Teknisyeni, Mobilya Teknisyeni, İnşaat Teknisyeni, Gıda Teknisyeni, Elektrik Teknisyeni, Ziraat Teknisyeni, Makine Teknisyeni ve Sağlık Memuru kadroları için ise unvan değişikliği sınavı açmıştı.

Sınav 20 Mayıs 2017 tarihinde Ankara’da gerçekleşmiş ve sınava girecek olan adaylar 110 TL sınav ücreti yatırmıştı. 100 tam puan üzerinden yapılan değerlendirmede 3 yanlış 1 doğruyu götürdü. 60 ve üzeri puan alan memurlar başarılı sayıldı. MEB tarafından yayımlanan duyuru ile de 20.05.2017 Tarihli Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı sonuçları açıklandı.

Adaylar GYS ve Unvan değişikliği sınav sonuçlarını MEB Sınavlar bölümünden erişecekleri linkten öğrenebilecekler.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.