CTE Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sonuçlarını Açıkladı

23 Mart 2019 tarihinde Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan Adalet Bakanlığı, Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü CTE görevde yükselme yazılı sınav sonuçları açıklandı.

53535
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

23 Mart 2019 tarihinde yapılan Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü Personeli Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı’nın yazılı kısmına ait sonuçlar 25 Nisan 2019 tarihi itibarıyla Milli Eğitim Bakanlığı MEB internet adresinde yayınladı. Aşağıdaki bağlantıdan direk sonuçlara ulaşabilirsiniz.

SONUÇLARA İTİRAZ NASIL YAPILACAK?

Adaylar itiraz başvurularını, MEB Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü Döner Sermaye İşletmesinin T.C. Ziraat Bankası, Türkiye Vakıflar Bankası ve Türkiye Halk Bankası şubelerinden herhangi birine, “Kurumsal Tahsilat Programı” aracılığı ile 20 TL (yirmi TL KDV Dâhil) itiraz ücreti yatırarak alınan banka dekontu ve sınav adının yazılı olduğu dilekçe ile görev yaptığı ceza infaz kurumuna, denetimli serbestlik müdürlüğüne, eğitim merkezine veya Genel Müdürlüğe 03/05/2019 mesai saati bitimine kadar yapabileceklerdir. Herhangi bir mağduriyet yaşamamaları için adayların itiraz başvurularını son güne bırakmamaları gerekmektedir.

Ceza İnfaz Kurumları, Denetimli Serbestlik Müdürlükleri ve Eğitim Merkezi Müdürlükleri adayların yazılı sınav kısmına ait sonuçlarına ilişkin itirazlarına ait dilekçeleriyle birlikte Genel Müdürlük Personelden Sorumlu Daire Başkanlığı Planlama ve İstihdam Bürosuna’na UYAP üzerinden ivedi olarak göndermeleri gerekmektedir.

3 Mayıs 2019 tarihinden sonra gönderilen itiraz başvuruları ile adayın T.C. kimlik numarası, imza, adres ve dekontu/ATM fişi olmayan dilekçeler ile faksla yapılan itirazlar dikkate alınmayacaktır.

Başvurusu ya da sınavı geçersiz sayılan, sınava girmeyen, sınava alınmayan ya da sınavdan çıkarılan adayların bu konuyla ilgili itiraz başvuruları dikkate alınmayacaktır.

Başvurular sınav kurulu tarafından Milli Eğitim Bakanlığı, Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü’ne (ÖDSGM) gönderilecek, ÖDSGM tarafından sonuçlandırılacak ve Genel Müdürlüğümüz tarafından ilgiliye tebligatı sağlanacaktır.

Sonuçlar için tıklayınız:

www.jpg

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!