1. HABERLER

  2. MEMUR HABERLERİ

  3. CTE Komisyonlar Arası İnfaz ve Koruma Memuru İKM Ataması Yapacak
CTE Komisyonlar Arası İnfaz ve Koruma Memuru İKM Ataması Yapacak

CTE Komisyonlar Arası İnfaz ve Koruma Memuru İKM Ataması Yapacak

Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri CTE Genel Müdürlüğü tarafından 23 Eylül 2019 itibarıyla komisyonlar arası personel planlaması duyurusu yayımlandı. Personel atama detayları My Memur haberde.

A+A-

Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü tarafından 23 Eylül itibarıyla Hizmete Açılacak Afyonkarahisar Ceza İnfaz Kurumlarına Personel Planlaması duyurusu yayımlandı. Yayımlanan personel atama duyurusunda hizmete açılması planlanan Afyonkarahisar ceza infaz kurumlarının personel ihtiyacının karşılanması amacıyla ceza infaz kurumlarında ve denetimli serbestlik müdürlüklerinde görev yapan erkek infaz ve koruma memurlarının Adalet Bakanlığı Memur Sınav Atama ve Nakil Yönetmeliğinin 22'nci maddesi gereğince komisyonlar arası naklen atanmaları/yerleştirilmeleri yapılacak.

Şartları taşıyan söz konusu personelin atanma/yerleştirilme taleplerini 23-27 Eylül 2019 tarihleri arasında Norm ve Atama Sistemi (NAS) üzerinden göndermeleri gerekmektedir. Başvurular NAS üzerinden alınacak ve değerlendirmeler atanmak veya yerleştirilmek istenilen kurum ile halen görev yapılan kurumun ihtiyacı da göz önüne alınarak puana göre gerçekleştirilecektir.

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

Sözleşmeli ve kadrolu personelin 31 Aralık 2019 tarihi itibariyle görev yapılan adalet komisyonu yetki alanı içerisinde 2 (iki) yıllık hizmet süresini doldurmuş olması gerekmektedir. (sözleşmeli pozisyonda geçen süreler hesaba katılacak, askerlik, açıkta ve aylıksız izinde geçirilen süreler ile hastalık raporlarının 3 (üç) aydan fazlası hesaba katılmayacaktır).

Hizmet gereği atananlardan talepte bulunacakların 31 Aralık 2019 tarihi itibariyle atandığı yerde göreve başladığı tarihten itibaren en az üç yıl görev yapmış olmaları gerekmektedir. (önceki görev yerinin bağlı olduğu merkez ve mülhakatına atanmak isteyenlerde sekiz yıllık çalışma süresinin tamamlanması gerekmektedir.)

Son görev yerindeki eylemi ile ilgili olarak, son iki yıl içerisinde uyarma veya kınama dışında herhangi bir disiplin cezası almamış olmak (hizmet gereği atananlarda uyarma cezası dışında ceza almamış olmak) gerekiyor.

Duyuru tam metni ve genel ilkeler için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler