1. HABERLER

  2. MEMUR HABERLERİ

  3. CTE Memur İstihdamı Kapsamında Tabip ve Diş Tabipleri Atama Duyurusu
CTE Memur İstihdamı Kapsamında Tabip ve Diş Tabipleri Atama Duyurusu

CTE Memur İstihdamı Kapsamında Tabip ve Diş Tabipleri Atama Duyurusu

Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü CTE taşra teşkilatında istihdam edilmek üzere ataması yapılan tabip ve diş tabipleri ile ilgili ek duyuru yayımlayarak atama belgelerini ve tarihlerini yayımladı.

A+A-

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü taşra teşkilatında istihdam edilmek üzere Sağlık Bakanlığı tarafından 2018 Yılı 1. Dönem İlk Defa ve Yeniden Atama Kurası ile tabip ve diş tabibi unvanlı sağlık personelinin atamaları 4 Mayıs 2018 tarihinde noter huzurunda bilgisayar ortamında kura ile yapılmış olup, kura sonuçları Sağlık Bakanlığı tarafından ilan edildiği açıklandı.

Atama kurasu sonucu Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü taşra teşkilatı kadrolarına yerleşen adayların atama işlemlerinin tamamlanması için aşağıda belirtilen atamaya esas belgelerini 18 Mayıs 2018 tarihine kadar teslim edilmesi gerekiyor.

Atamaya esas belgeleri; Adli sicil kayıt belgesi, Erkek adaylar için askerlik durum belgesi, Adalet Bakanlığı Memur, Sınav-Atama ve Nakil Yönetmeliğinin 6-18/c maddesinde bulunan şartları taşıdığını belgeleyen, Sağlık Bakanlığına bağlı tam teşekküllü Devlet hastanelerinden alacakları sağlık kurulu raporu,

İki adet 6X9 cm renkli ve son altı ay içerisinde çekilmiş fotoğraf, Mal bildirim beyannamesi, Diğer kamu kurum ve kuruluşlarında görev yapmakta iken görevlerinden ayrılmış olanların, en son çalıştıkları kurumlarından alacakları onaylı hizmet cetveli, Beyan dilekçesi isteniyor.

657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesi kapsamında Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması yapılmış olmak hükmü gereği kura sonucu yerleşen adayların güvenlik soruşturmaları yapılacaktır. Adama duyurusu için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.