CTE Naklen Bayan İKM Memur Ataması Planlaması

Ceza ve Tevkifevleri memur alımı duyurusu yapıldı. Buna göre Ayvalık Ceza İnfaz Kurumuna naklen bayan infaz koruma memuru ataması yapılacak. CTE naklen personel ataması duyurusu için tıklayınız.

CTE Naklen Bayan İKM Memur Ataması Planlaması
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ceza ve Tevkifleri Genel Müdürlüğü tarafından naklen memur alımı duyurusu yayımlandı. Adalet Bakanlığına bağlı Genel Müdürlüğün resmi internet sitesinden yayımlanan duyuruda, Ayvalık Kadın Açık Ceza İnfaz Kurumunun personel ihtiyacının karşılanması amacıyla, naklen personel ataması yapılacağı ifade edildi. Atama infaz koruma memuru pozisyonuna yapılacak.

CTE personel alımı, komisyonlar arası naklen atama yoluyla olacak. Buna göre görevde olan bayan infaz ve koruma başmemuru ya da bayan infaz koruma memuru personel başvuru yapabilecek. Başvuru yapacak personelin 15 Nisan itibariyle 2 yıllık hizmet süresini doldurmuş olması ve son 2 yıl içinde uyarma ve kınama dışında ceza almamış olması gerekiyor. Sözleşmeli personellerin başvuru hakkı bulunmuyor.

Başvurular UYAP üzerinden alınacak. Adaylar yalnızca Ayvalık Kadın Açık Ceza İnfaz Kurumunu tercih edebilecek. Başvuru yapmak için UYAP sistemine girdikten sonra sırasıyla Personel Uygulamaları, Personel İşlemleri ve CTE Atanma Talep Formu adımlarıyla başvuru işlemi yapılacak. CTE naklen atamayla İKM alımı duyurusu için TIKLAYINIZ.

Bu Yazıya Tepki Ver

Yazı Sona Erdi!

Yüklenemedi, lütfen tekrar deneyiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarındandan yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!