1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. Çukurova Üniversitesi 38 Sözleşmeli Personel Alımı İptal Edildi
Çukurova Üniversitesi 38 Sözleşmeli Personel Alımı İptal Edildi

Çukurova Üniversitesi 38 Sözleşmeli Personel Alımı İptal Edildi

Çukurova Üniversitesi Rektörlüğü 38 sözleşmeli memur alımını iptal etti.

A+A-

Çukurova Üniversitesi Rektörlüğü 38 sözleşmeli memur alımını iptal etti. Devlet Personel Başkanlığı tarafından 24 Temmuz 2017 tarihinde yayımlanan ilan ile Çukurova Üniversitesine 657 sayılı DMK’nın 4/B maddesine göre sözleşmeli memur olarak istihdam edilmek üzere 18 lise mezunu hemşire, lisans mezunu 8 hemşire, 1 sağlık fizikçisi ile önlisans mezunu 11 sağlık teknikeri alınacağı duyurulmuştu.

Devlet Personel Başkanlığının resmi internet sitesinden bugün yayımlanan duyuruda Çukurova Üniversitesinin başvuruları 24 Temmuz ile 7 Ağustos 2017 tarihleri arasında alınan 38 sözleşmeli personel alımının iptal edildiği açıklandı. Yapılan açıklamada personel alımının hangi sebeple iptal edildiği belirtilmedi. Çukurova Üniversitesi Rektörlüğünün söz konusu sözleşmeli personel alımının daha sonra tekrar yayımlanacağı belirtildi. Yapılan açıklama şu şekildedir;

ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

4/B SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIM İLANI İPTALİ

Sözleşmeli personel çalıştırılmasına ilişkin olarak 28 Haziran 2007 tarihli ve 26566 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan esaslar ve 5620 sayılı Kanun ve 06/06/1978 tarih ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar ile ek ve değişikliklerine göre 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4. Maddesinin (B) fıkrasına göre Üniversitemiz Balcalı Hastanesi Başhekimliğinde istihdam edilmek üzere 24 Temmuz 2017 tarihinde, ilan edilen 38 (Otuzsekiz) adet Sözleşmeli Personel alım ilanımız görülen lüzum üzerine iptal edilmiştir. İlgili ilanımız daha sonra tekrar yayımlanacaktır.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.