Çukurova Üniversitesi 42 Akademik Personel Alacak

Çukurova Üniversitesi'nden personel alımı müjdesi geldi. Çukurova Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayımlanan ilana göre 42 akademik personel alımı yapılacak. İşte yapılacak personel alımına ilişkin detaylar...

featured

Akademisyen adaylarını sevindiren haber geldi. Çukurova Üniversitesi Rektörlüğü tarafından akademik personel alım ilanı yayımlandı. Peki yayımlanan ilana göre Çukurova Üniversitesine kaç akademik personel alımı yapılacak? İlana kimler başvuru yapabilecek? Başvurular ne zaman sona erecek?

Çukurova Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayımlanan akademik personel alım ilanına göre üniversite bünyesinde çalıştırılmak üzere daimi statüde profösör, doçent ve yardımcı doçent kadrolarında 42 personel alımı yapılacaktır. Çukurova Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen adayların başvurularını 15 gün içerisinde yapmaları gerekmektedir. Posta ile yapılacak başvurular ve eksik belge ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlanan Çukurova Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen profösör adaylarınının; başvurdukları birim ve anabilim dalını belirten dilekçelerine nüfus cüzdan fotokopisi, özgeçmiş, puanlar çizelgesi, Doçentlik belgesinin onaylı fotokopisi, yayın listelerinin eklenmesi ve bilimsel çalışma ve yayınları kapsayan altı takım dosyayı ekleyerek başvuru yapmaları gerekmektedir.

Çukurova Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen doçent adaylarının; başvurdukları birim ve anabilim dalını belirten dilekçelerine nüfus cüzdan fotokopisi, özgeçmiş, puanlar çizelgesi, Doçentlik ve Doktora belgelerinin onaylı fotokopisi, yayın listelerinin eklenmesi ve bilimsel çalışma ve yayınları kapsayan dört takım dosyayı ekleyerek başvuru yapmaları gerekmektedir.

Çukurova Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen yardımcı doçent adaylarının ise başvurulan Anabilim Dalını belirten dilekçelerine nüfus cüzdan fotokopisi, özgeçmiş, puanlar çizelgesi, yabancı dil belgesi, Doktora belgesinin onaylı fotokopisinin eklenmesi ve bilimsel çalışma ve yayınları kapsayan dört takım  dosyayı ekleyerek başvuru yapmaları gerekmektedir. Çukurova Üniversitesi akademik personel alım ilanına ulaşmak ve kadro dağılımını öğrenmek için TIKLAYIN.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Çukurova Üniversitesi 42 Akademik Personel Alacak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!