Çukurova Üniversitesi 7 kamu personeli alacak

Çukurova Üniversitesi 2,500 TL maaş ile daimi statüde çalıştırılmak üzere kamu personeli alımı yapacağını İŞKUR ilanlarında duyurdu. Okul Öncesi Öğretmenliği pozisyonuna başvuracak adayların 2015 KPSS sınavından en az 60 puan almış olma şartı aranıyor.

23223
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çukurova Üniversitesi bünyesinde çalıştırılmak üzere kamu personeli alımı yapacağını İŞKUR ilanlarında duyurdu. Çukurova Üniversitesi, daimi kadroda çalıştırılmak üzere 7 Okul Öncesi Öğretmeni alımı yapacak. Adayların, Eğitim Fakültesi Eğitim Bilimleri ve Teknik Eğitim Fakülteleri, Okul Öncesi Öğretmenliği lisans bölümünden mezun olmaları isteniyor.Okul Öncesi Öğretmenlerinin, Çukurova Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığına bağlı Anaokulunda görevlendirileceği ilanda belirtiliyor. Çukurova Üniversitesi bünyesinde çalıştırılacak olan Okul Öncesi Öğretmenleri ayda 2,500 TL maaş alacak.

Çukurova Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığına bağlı Anaokulunda görevlendirilecek Okul Öncesi Öğretmenlerde aranan özel şartlar arasında drama, orf veya oyun terapisi eğitimlerinden birine katılıp eğitim belgesine sahip olmaları gerektiği yer alıyor. Çukurova Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği alım ilanına başvuru yapacak adayların, ÖSYM tarafından gerçekleştirilen 2015 Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) P10 sonuçları dikkate alınacağı belirtilerek, adayın en az 60 puan almış olma şartı aranıyor. Çukurova Üniversitesi kamu personeli ilanına başvuru için son tarihin 29 Temmuz 2016 olduğu ilanda belirtildi. Çukurova Üniversitesi kamu personeli ilanına başvuruda bulunmak isteyen adaylar, İŞKUR il müdürlüklerinden ya da İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden başvuruda bulunabilirler. İlana ulaşmak ve detaylı bilgiye erişim sağlamak için TIKLAYINIZ.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!


Deprecated: Directive 'allow_url_include' is deprecated in Unknown on line 0