Cumhurbaşkanı Erdoğan, Stoltenberg’i Kabul Etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg'i Cumhurbaşkanlığı Çankaya Köşkü'nde kabul etti.

53727
Abone Ol
Daha Fazla

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg’i Cumhurbaşkanlığı Çankaya Köşkü’nde kabul etti.

Recep Tayyip Erdoğan ve NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg, NATO Konseyi ve NATO Akdeniz Diyaloğu Ortakları Toplantısı için Çankaya Köşkünde biraraya geldi. Başkan Erdoğan bu toplantıda öncelikle bir açılış konuşması yapacak. Türkiye’nin ev sahipliğinde yapılacak olan bu toplantının haricinde Başkan Erdoğan’ın NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg ile başbaşa yapacağı toplantıda önem arz ediyor.

Toplantıda S-400’ler konusunun terörle mücadele ve Suriye’nin güvenli bölge oluşturması gündem başlıklarını oluşturacak. NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg akşam saatlerinde Dış İşleri Bakanımızla bir görüşme yapacak. Dakikalar sonra başlayacak olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg görüşmesinin ardından bir basın toplantısı da gerçekleştirilecek. NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg’ın Erdoğan ile S-400’ler hakkında yapacağı başbaşa görüşme merakla bekleniyor. 

 Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg’ın başbaşa yapacağı toplantının ardından Akdeniz Diyaloğu Ortakları Toplantısı gerçekleşecek. Bu toplantıda Başkan Erdoğan bir açılış konuşması yapacak. 

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!