1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan'a Nasıl Ulaşılır
Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan'a Nasıl Ulaşılır

Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan'a Nasıl Ulaşılır

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a ulaşmak istiyorum. Vatandaşların Sayın Cumhurbaşkanı Erdoğan'a ulaşabilmesi için izlenmesi gereken bir kaç yol bulunmaktadır. Cumhurbaşkanı'na iletişim; mektup, e-posta, cep telefonu ile olur mu?

A+A-

Vatandaşlar Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a gerek birebir gerekse uzaktan mesajlarını göndermek ve iletişime geçmek için neler yapılabileceği konusunu sorguluyorlar. Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ulaşabilmek ve mesajınızın iletimini sağlamak için çeşitli yollar bulunmaktadır.

Cumhurbaşkanlığı internet sitesinde yer alan bir kaç yöntemle gerekse e-Devlet üzerinden de Cumhurbaşkanı Erdoğan’la iletişime geçebilirsiniz. Cumhurbaşkanı Erdoğan’a mesajınızı iletebilir ve takip durumu takip edebilirsiniz. Cumhurbaşkanına ulaşmak için gerekli yöntemler ve izlenecek yolları My Memur olarak derledik.

e-Posta - Mektup - CİMER;  Cumhurbaşkanına mesaj göndererek, Cumhurbaşkanlığı iletişim telefon numaralarını arayarak, elektronik posta ile, Cumhurbaşkanına direk yazarak, e-devletten ulaşılabilir. Öncelikle Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı resmi internet sitesinden (T.C. CUMHURBAŞKANLIĞI: Recep Tayyip Erdoğan) ulaşılabilir. Cumhurbaşkanlığı internet sitesinden bilgi edinme alanında yer alan bağlantıdan "Cumhurbaşkanına Yazın" tıklayarak kişisel bilgilerinizle mektup yazabilirsiniz. CİMER kapsamında başvurularınız değerlendirilmektedir.

Sosyal Medyadan; Bilindiği üzere Cumhurbaşkanı Sayın Erdoğan birçok kez vatandaşların taleplerine ve beklentilerine sosyal medyadan veya bazı video olarak karşılık vererek iletişime geçmiştir. Kendisine ısrarla görüşmek isteyen ve bunu sosyal medyada akılcı yöntemlerle uygulayan vatandaşların çoğunu Cumhurbaşkanlığı Külliyesine davet etmişti. Bu da son yöntemlerden biri olabilir diye düşünüyoruz.

e-Devlet; e-Devlet internet sitesi üzerinden ilgili form doldurularak Cumhurbaşkanlığına görüş ve önerilerinizi, istek, şikayet veya ihbar başvurularınızı iletebilirsiniz. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a ilettiğiniz mesajlar dikkatle okunmakta ve değerlendirilmektedir denilmektedir. E-devlet üzerinden başvurularım alanında yaptığınız başvuruyu da sonradan takip edebilirsiniz.

Cumhurbaşkanlığı direk telefon numarası: 0 312 525 55 55, Faks: 0312 525 58 31'dır. Cumhurbaşkanlığı'nın iletişim telefonunu arayabilir veya faks numarasını kullanarak yazılı doküman gönderebilirsiniz.

Mektup Posta adresi: Ayrıca posta adresine de direk mektup gönderebilirsiniz. Cumhurbaşkanlığı Külliyesi 06560 Beştepe-Ankara-Türkiye.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
91 Yorum
Önceki ve Sonraki Haberler