1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a Ulaşmak İstiyorum
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a Ulaşmak İstiyorum

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a Ulaşmak İstiyorum

Cumhurbaşkanlığı hukümet sisteminin hayatımıza girmesi ile birlikte yeni sistemde Cumhurbaşkanı Erdoğan’a nasıl ulaşılacak? Cumhurbaşkanına ulaşmak için CİMER’e başvuru ve diğer iletişim yolları!

A+A-

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a ulaşmak isteyen vatandaşlarımız için önemli bilgileri derlemek istiyoruz. Cumhurbaşkanına ulaşmak için birçok yol vardır. Gerek telefon, gerek elektronik posta, gerek mektup adresi, gerekse CİMER'den online veya telefonla başvuru yapılabilir.

My Memur olarak bu haberimizde Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a ileteceğiniz mesajlar için gerekli yolları hazırladık.

İnternet olmadan herhangi bir telefondan “150” numarasını çevirerek CİMER iletişim merkezine bağlanıp direk telefondan başvurunuzu yapabilirsiniz.

Bilindiği üzere Cumhurbaşkanımıza ulaşmak için birçok yol vardır ve bunlardan en önemlisi CİMER olarak geçmektedir. CİMER’e e-devletten başvuru yapabilmek için herhangi bir PTT şubesinden şifre alarak internet üzerinden gerekli başvuru yapılabilir.

e-Devlet Üzerinden CİMER’e giriş yaptıktan sonra kendi kimlik bilgileriniz sisteme otomatik olarak gelecektir. Ardından eğitim durumunuz, e-mail adresiniz gibi bilgiler istenmektedir. Kimlik bilgilerine dair detayları yazdıktan sonra "İstek, Görüş Öneri, İhbar, Şikayet, Bilgi Edinme Hakkı" konularından birini seçerek CİMER'e başvuru yapabilirsiniz.

Sonraki aşamada başvuru detayları ile başvurunun tamamlaması yer almaktadır. Başvurunuzu CİMER'e kaydettikten sonra tekrar giriş yaptığınızda "başvurularım" başvurunuzu takip edebilirsiniz.

Diğer iletişim yolların bakılacak olursa. Adres telefon, faks bilgileri de şu şekildedir:

T.C Cumhurbaşkanlığı Külliyesi 06560 Beştepe - Ankara adresine kendi özel mektubunuzu gönderebilirsiniz. CİMER’e yukarıda bahsettiğimiz gibi “150” numarasını arayarak ulaşabilirsiniz. Faks numarası ise 0 (312) 525 58 31’tir. Telefon numarası 0 (312) 525 55 55’tir.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
17 Yorum
Önceki ve Sonraki Haberler