1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Cumhurbaşkanı'na Özel Ekip Kuruldu
Cumhurbaşkanı'na Özel Ekip Kuruldu

Cumhurbaşkanı'na Özel Ekip Kuruldu

Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan’a 5 kişiden oluşan ‘Acil Tıp Ekibi’ birimi oluşturuldu

A+A-

Cumhurbaşkanı’na ‘Acil Tıp Ekibi’ birim oluşturuldu.Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan’ın doktoru Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara Milletvekili Cevdet Erdöl Ak Sarayda 5 kişiden oluşan ‘Acil Tıp Ekibi’ birimi oluşturlduğunu belirtti.   

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın alacağı tüm gıdalar analize tabi tutulacak.Yapılabilecek gıda suikastlarına karşı gerekli bütün önlemlerin alındığını belirten Cevdet Erdöl kurulan ekibin 24 saat boyunca Cumhurbaşkanı’nın yiyeceği yemeklerden, içeceği suya kadar alacağı bütün gıdaların incelemeye ve analize tabi tutulacağını söyledi.Bütün bu incelemelerin uluslararası kriterler esas alınarak yapıldığını belirtti.

Erdöl inceleme ve analizlerin Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yutdışı dahil tüm seyahatlerinde de düzenli olarak yapıldığını gıdalardan alınan numunelerin Ankara ve İstanbulda farklı laboratuarlar tarafından incelendiğini bu kapsamda Cumhurbaşkanlığı Sarayında  gıda analizi laboratuarı kurmayı planladıklarını belirtti.

 

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.