1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Cumhurbaşkanı'na Ulaşmak İçin Yapılması Gerekenler
Cumhurbaşkanı'na Ulaşmak İçin Yapılması Gerekenler

Cumhurbaşkanı'na Ulaşmak İçin Yapılması Gerekenler

Gerek KPSS adayları, gerek taşeron yasası kapsamında TYP'li çalışanlar Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a ulaşmak istiyorlar. Cumhurbaşkanı'na en kısa yoldan nasıl ulaşabilirsiniz? Cumhurbaşkanımıza ulaşabileceğiniz kanallar tüm detaylarıyla.

A+A-

Vatandaşlarımız Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a ulaşmak için ellerinden gelen çabayı en üst düzeyde göstermekteler. Bilindiği üzere Cumhurbaşkanı Erdoğan'a ulaşmak ve mağduriyetini anlatmak bir o kadar da çözüm noktasına ulaşmak anlamındadır.

Çünkü gerek idari işlemlerde, gerek ekonomik gelişmelerde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın direktifleri ve müdahaleleri ile birçok işlem vatandaşların lehine döndürülebilmiştir. Örnek verecek olursak; son olarak cam filmi konusunda vatandaşların serzenişlerini duyan Cumhurbaşkanı konuyla ilgili görüşünü ve müdahalesini yaptı ve vatandaşların lehine bir çalışma yürütülmesi için adımın atılmasını hızlı bir şekilde sağladı.

Bu kapsamda gerek KPSS adayları, gerek öğrenciler, gerek TYP çalışanları ve taşeron işçiler sürekli olarak Cumhurbaşkanına ulaşmak için gerekli tüm kanalları aramakta ve ulaşmaya çalışmaktadırlar. My Memur olarak bizler de kamuoyu oluşturulması açısından yaptığımız haberlerde gündem oluşmasında katkı sağlamakta ve birçok haber kanalı ve haber sitelerine örnek olmaktayız.

Sürekli özgün haberlerimizle bu konuda tarafsız ve yapıcı çalışmalarımız kamuoyunda yer bulmakta ve yetkililere de hızla ulaşmaktadır. Bizim haberlerimiz haricinde Cumhurbaşkanına nasıl ulaşabilirsiniz?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ulaşma yolları; Özellikle Cumhurbaşkanlığı internet sitesinde yer alan birkaç yöntem bulunmaktadır. Öte yanda e-Devlet'ten de Cumhurbaşkanı'na mesaj yazılabilir. İlk olarak Cumhurbaşkanlığı iletişim telefon numaralarını arayabilirsiniz. Posta ile Cumhurbaşkanına direk mektup yazabilirsiniz.

Cumhurbaşkanlığı internet sitesinden bilgi edinme alanında yer alan bağlantıdan "Cumhurbaşkanına Yazın" alanında Erdoğan'a mesajınızı ve sorununuzu yazabilirsiniz. Ayrıca CİMER ile de başvuru yapabilir ve tüm sorunlarınızı detaylı anlatabilirsiniz.

Cumhurbaşkanlığı'nın iletişim telefonunu şu şekildedir; 0 312 525 55 55, Belge geçer: 0 312 525 58 31 olarak belirtilmektedir. Cumhurbaşkanlığı posta adresi; Cumhurbaşkanlığı Külliyesi 06560 Beştepe-Ankara-Türkiye. e-Devletten Cumhurbaşkanına yazmak için TIKLAYINIZCumhurbaşkanlığı İnternet sitesinden yazmak için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
4 Yorum