Cüneyt Arkın’dan Yıllar Sonra Gelen Şok İtiraf!

Ünlü aktör Cüneyt Arkın, Türkan Şoray ile ilgili yaptığı bir paylaşımla dikkat çekti.

62423
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cüneyt Arkın’dan Türkan Şoray Paylaşımı

Cüneyt Arkın, “Sultan” lakaplı sinema yıldızı Türkan Şoray ile ilgili sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla dikkat çekti. Arkın, Şoray’la birlikte yer aldıkları ve yıllar öncesine ait bir fotoğrafı da paylaşımına ekledi. Türkan Şoray ile ilgili bir hatırasın paylaşan Cüneyt Arkın yıllar sonra bir itirafta bulundu. Fotoğrafın altına düştüğü not takipçilerinin büyük ilgisiyle karşılaştı.

“Gözlerine Bakarsan Ölürsün”

Cüneyt Arkın sosyal medyada paylaştığı fotoğrafın altına yıllar önce Türkan Şoray’la ilk filmlerini çekerken kendisini filmin setindekileri uyardığını, Şoray’ın gözlerine bakmaması gerektiği, “Bakarsan ölürsün” dediklerini söyledi. Bu uyarı üzerine gencecik yaşta ölmek istemediğinden Şoray’ın gözlerine bakmadığını esprili bir dile anlattı.

“Ölürsem Öleyim”

Cüneyt Arkın’ın anlattığına göre Türkan Şoray’la karşılıklı oldukları sahnelerin çekimlerinde uzunca bir müddet hiç güzel sanatçının gözlerine bakmamış. Bu durumu Türkan Şoray da fark etmiş, ancak nezaketinden bir şey sormamış. Arkın, Şoray’ın gözlerinin yerine alnına, çenesine, ensesine falan bakmış. Ama maalesef gözlerine bakmadığı için de bir türlü istenen performansı sergileyemiyormuş. En sonunda “ölürsem öleyim” demiş ve bakmaya karar vermiş.

“Çocuk Gibi Küserdi”

Cüneyt Arkın paylaşımında Şoray’ın gözlerinin ne kadar etkileyici olduğundan bahsetti. “Gözler göz değil, gözistandı” demesi dikkat çekti. Arkın, Şoray’ın gözlerini memleket türküsüne benzetti. Türkan Şoray’ın çok alçakgönüllü olduğunu, çocuk gibi sevinip, çocuk gibi küstüğünü de söyledi. Zamanında çok büyük aşk filmleri çektiklerini söyleyen Arkın o dönemin delikanlılarının, genç kızlarının onlar gibi sevip, aşık olduklarını söyledi.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!