1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. DAKA 8 Personel Alımı Yapacak
DAKA 8 Personel Alımı Yapacak

DAKA 8 Personel Alımı Yapacak

Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı (DAKA) personel alım ilanı Devlet Personel Başkanlığı'nın (DPB) internet sitesinde yayımlandı. 5 uzman, 2 destek personeli ve 1 iç denetçi olmak üzere 8 personel alımı başvuru detayları için tıklayınız.

A+A-

Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı Personel Giriş Sınavı İlanı Devlet Personel Başkanlığının (DPB) resmi internet sitesinde 15 Temmuz itibarıyla yayımlanmasının ardından başvurular başladı. Başvurular bu sabah 8.00 itibarıyla aşağıdaki internet adresinden yapılabilir.

Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı (DAKA) Bitlis, Hakkâri, Muş ve Van illerinde çalıştırılmak üzere takım çalışmasına yatkın, iletişim becerisine sahip, analitik düşünebilen, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen ve seyahat engeli olmayan kişiler arasından 5 uzman, 2 destek personeli ve 1 iç denetçi istihdamı gerçekleştirecektir.

Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı (DAKA) 5 uzman, 2 destek personeli ve 1 iç denetçi olmak üzere 8 personel alımına başvuru tarihi bilgileri, başvuruların şekli ve yerine dair detaylar da şu şekildedir:

Adayların Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı’nın internet sitesindeki ilanın tam metninde belirtilen başvuru belgelerini 5-14 Temmuz 2017 tarihleri (saat 08.00-18.00) arasında Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı’na (Şerefiye Mahallesi Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi No: 25 65100 İpekyolu/Van) elden veya posta yolu ile teslim etmeleri gerekmektedir. Bu tarih ve saatten sonra yapılan başvurular ile postadaki gecikmeler dikkate alınmayacaktır. İlan metni için TIKLAYINIZ. DAKA internet sitesi için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.