Darbe girişimi Hava Harp Okulu’nda sınavlar iptal etti

18 Temmuz 2016 Pazartesi günü yani bugün gerçekleştirilecek olan Hava Harp Okulu Askeri Liseler ikinci seçim aşamaları ileri bir tarihe ertelendi.

23201
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

15 Temmuz 2016 tarihinde gerçekleştirilen darbe girişimi nedeniyle Hava Harp Okulu sınavı ikinci seçim aşamalarının ertelendiğine dair kısa mesajlar velilere gönderildi.18 Temmuz 2016 Pazartesi günü yani bugün gerçekleştirilecek olan Hava Harp Okulu Askeri Liseler ikinci seçim aşamaları ileri bir tarihe ertelendi.

Alınan bilgi kapsamında askeri liseler ikinci seçim aşamalarının ileri bir tarihe ertelendiği velilere yapılan kısa mesaj SMS ile bildirildi. 18 Temmuz 2016 tarihinde (Bugün) gerçekleştirilecek Hava Harp Okulu sınavına gireceklere SMS gönderilerek ileri bir tarihe ertelendiği duyuruldu. Hava Harp Okulu sınavına girecek adayların ailesine “18 Temmuz Pazartesi gününden itibaren başlayacak Askeri Liseler ikinci seçim aşamaları, daha sonra ilan edilecek bir tarihe ertelenmiştir. Konu ile ilgili duyurular askeri liselerin internet sitelerinden ilan edilecektir.” Şeklinde kısa mesaj gönderildi.

Birçok ilden sınav için gelen aileler,  mesajı yoldayken aldıklarını kesin bir tarih belirtilmediğini sınav tarihi ile ilgili detayların ise Hava Harp Okulu internet sitesi üzerinden ilan edileceğini dile getirdiler.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!