1. HABERLER

  2. İŞ İLANLARI

  3. İŞKUR İŞ İLANLARI

  4. Darphane Genel Müdürlüğü 20 Güvenlik Görevlisi Alımı Yapıyor!
Darphane Genel Müdürlüğü 20 Güvenlik Görevlisi Alımı Yapıyor!

Darphane Genel Müdürlüğü 20 Güvenlik Görevlisi Alımı Yapıyor!

Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğü, en az lise mezunu 20 Güvenlik Görevlisi alımları yapıyor. Detaylar mymemur.com.tr’de!

A+A-

Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğü’nün İstanbul’da, Dikilitaş Mahallesi Yenidoğan Sokak No:55 Beşiktaş ve Orhantepe Mah. Tekel Cad. No:6 Cevizli Kartal adreslerinde bulunan işyerlerinde istihdam edilmek üzere 4857 sayılı İş Kanunu ile bu Kanuna dayanılarak çıkarılan Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümleri çerçevesinde Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden aşağıda yer alan tabloda belirtilen şekilde “Sürekli İşçi” alınacaktır.

Darphane Genel Müdürlüğü 20 Güvenlik Görevlisi Alım Şartları

Darphane Genel Müdürlüğü en az lise mezunu 20 Güvenlik Görevlisi için 35 yaş sınırı belirlemiştir. İlan şartlarını taşıyan adaylar, başvurularını 22 Temmuz 2020 – 27 Temmuz 2020 tarihleri arasında İŞKUR İl Müdürlüklerinden/hizmet merkezlerinden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden yapılacaktır.

Güvenlik Görevlisi alımları için aranan şartlar arasında;

  • 18 yaşını tamamlamamış olmaları,
  • Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak,
  • Erkek adayların askerlik ile ilişkilerinin bulunmaması istenmektedir,
  • Adaylar hafta sonu tatili ve diğer günlerde 24 saat esasına göre vardiyalı çalışma düzenini kabul etmiş sayılır.
  • Geçerli Özel Güvenlik Eğitim Sertifikasına/Belgesine sahip olmak,
  • Güvenlik işi yapmaya engel olacak sağlık sorunu bulunmaması,

Noter kura çekimi 12.08.2020 günü saat 14:00’de Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğü’nde gerçekleştirilecektir. COVID-19 Pandemisi ile mücadele kapsamında alınan tedbirler dolayısıyla kuranın yapılacağı salona herhangi bir aday alınmayacaktır.

Kura sonuçları ve diğer her türlü duyurular https://www.darphane.gov.tr internet adresinde ilan edilecektir. Adaylara herhangi bir yazılı tebligat yapılmayacaktır. Bu ilanlar tebligat yerine geçecektir.

İlanla ilgili daha detaylı bilgi edinmek isteyenler bu bağlantıdan faydalanabilirler.

 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.