1. HABERLER

  2. İŞ İLANLARI

  3. İŞKUR İŞ İLANLARI

  4. Deniz Kuvvetleri Komutanlığı 2 Engelli Personel Alımı Yapacak (DKK İşçi Alımı)
Deniz Kuvvetleri Komutanlığı 2 Engelli Personel Alımı Yapacak (DKK İşçi Alımı)

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı 2 Engelli Personel Alımı Yapacak (DKK İşçi Alımı)

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Gölcük Bakım Onarım Ve İstihkam Komutanlığı Reklam Tabelacısı ve Oto Döşemecisi olmak üzere 2 engelli personel alımı gerçekleştirecek.

A+A-

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Gölcük Bakım Onarım Ve İstihkam Komutanlığı bünyesinde görev yapmak üzere toplam 2 engelli personel alımı gerçekleştireceğini duyurdu.

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı DKK Gölcük Bakım Onarım Ve İstihkam Komutanlığı tarafından bugün yayınlanan kamu personeli alımı ilanına göre engelli personel statüsünde toplam 2 kamu personeli alımı gerçekleştirecek. Alım en az ilköğretim mezunu en fazla lise mezunu adaylar arasından gerçekleştirilecek. Meslek gurubu olarak Reklam Tabelacısı ve Oto Döşemeci olarak istihdam gerçekleşecek.

REKLAM TABELACISI ALIMI

Adaylardan yapılan seçme (kura çekimi) ve değerlendirmeler (sınav) sonucu işe başlatılacak olanlar REKLAM TABELACISI mesleğinde çalıştırılacaktır.

-   Meslek Lisesi mezunu olup Endüstriyel Ürünler Tasarımı dalından mezun olmak. Veya,

-   Düz lise mezunu olup 3308 sayılı MEB onaylı Reklam Tabelacılığı mesleki eğitim belgesi (Kalfalık/Ustalık)'ne sahip olmak. Veya

-  İlköğretim mezunu olup, Mesleki Yeterlilik Kurumunun Endüstriyel Reklamcı Ref kodu: 18UY0382 belgesine sahip olmak.

OTO DÖŞEMECİSİ ALIMI

Adaylardan yapılan seçme (kura çekimi) ve değerlendirmeler (sınav) sonucu işe başlatılacak olanlar OTO DÖŞEMECİ mesleğinde çalıştırılacaktır

-   Meslek Lisesi mezunu olup Döşemecilik, Mobilya Döşemeciliği, Mobilya Döşeme İmalatı dallarından birinden mezun olmak. Veya,

-   Düz lise mezunu olup 3308 sayılı MEB onaylı Döşemecilik, Mobilya Döşemeciliği, Mobilya Döşeme İmalatı mesleki eğitim belgesi (Kalfalık/Ustalık)'ne sahip olmak. Veya,

-  İlköğretim mezunu olup, Mesleki Yeterlilik Kurumunun Mobilya Döşemeciliği Ref kodu: 17UY0300 belgesine sahip olmak.

BAŞVURU YERİ VE TARİHİ

Başvurular İşkur İş İlanları kapsamında yer aldığı için İŞKUR üzerinden gerçekleşecek. Adaylar İŞKUR internet sitesi üzerinden yada, Kocaeli Çalışma Ve İş Kurumu İl Müdürlüğü yani Kocaeli İŞKUR Müdürlüklerinden başvuru yapabilecekler. Başvuruların 6 Eylül 2019 tarihine kadar tamamlanması gerekiyor.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler