1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. Deniz Kuvvetleri Komutanlığı 2015/1 Subay Alımı
Deniz Kuvvetleri Komutanlığı 2015/1 Subay Alımı

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı 2015/1 Subay Alımı

Öğretmen, Mühendis, Eczacı, Pratisyen Tabip, Diş Tabibi Subay Olarak Alınacak Önlisans Mezunu Bayan Astsubay Alınacaktır Son Başvuru 23 Ocak 2015

A+A-

Öğretmen, Mühendis, Eczacı, Pratisyen Tabip, Diş Tabibi Subay Olarak Alınacak Önlisans Mezunu Bayan Astsubay Alınacaktır Son Başvuru 23 Ocak 2015.

01 Ocak 2014 tarihi itibarıyla düzeltilmemiş nüfus kaydına göre 32 yaşından büyük olmamak, (01 Ocak 1982 ve sonra doğanlar) şartı aranır.

-Sadece erkek adaylar başvuru yapabilir.

-En az bir dalda Antrenör belgesi bulunmak.

-Adayların yaptıkları başvuru aynı zamanda Araştırma görevlisi kadrosuna başvurmaları için yeterlidir. Ancak Araştırma görevlisi olarak başvuracak adaylardan; mezuniyet not ortalaması 2.75 ve üstü ile (İngilizce branşı hariç) Yabancı Dil Sınavı (YDS) notu 60 ve üzeri olmak şartı aranacaktır. Bu durum ilerleyen dönemlerde yapılacak seçim aşamalarında kontrol edilecektir.

-İngiliz Dili ve Edebiyatı branşına başvuracak adaylar için TOEFL-IBT sınavından en az 80 puan almak     başvuru şartı olarak kabul edilecek, 1 yıllık staj/adaylık süresince TOEFL-IBT sınavından en az 90     puan alamayan adayların ilişiği kesilecektir.

-Adaylar hem Dz.K.K.lığına hem de Sahil Güvenlik K.lığına aynı branş olmak koşuluyla başvuru yapabilecektir. Adaylar nihai tercihlerini seçim aşamaları sonunda yapacaktır. 

-Tabip, Diş Tabibi ve Eczacı branşında başvuruda bulunan adaylar için ‘’32 yaşını (01 Ocak 1982 ve sonra doğanlar) bitirmemiş olmak’’ şartı geçerlidir.

Alımların yapılacağı bölümler, detaylı ilan metni, başvuru sonuçlarının açıklanma tarihi, yazılı sınav, uygulamalı sınav ve tüm bilgiler yer aldığı link aşağıdadır.

İlan Tam Metni ve Detaylar İçin Tıklayınız.

Başvuru İçin Tıklayınız.

My Memur İş İlanları Sayfası İçin Tıklayınız.

 

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.