1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. Deniz Kuvvetleri Komutanlığı 835 Uzman Erbaş Alımı 24 Mart 2015
Deniz Kuvvetleri Komutanlığı 835 Uzman Erbaş Alımı 24 Mart 2015

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı 835 Uzman Erbaş Alımı 24 Mart 2015

DKK Uzman Erbaş İlanına Başvuru İçin En Az Lise Mezunu Olmak Şart. Kpss Şartı Yok Başvurular 13 Nisan 2015 te Sona Erecektir

A+A-

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Uzman Erbaş alımı için yayımlanan ilanda en az lise mezunlarının başvurabileceği belirtilmiştir. Yirmialtı yaşından gün almamış olmak şart yani 1990 yılı ve sonrası doğumlu olanlar başvurabilecektir.

Son başvuru tarihi 13 Nisan 2015 tarihi itibari ile terhise 6 ay kalanlar (13 Ekim 2014  tarihinden sonra askere gidenler başvuramaz), yada 16 Mart 2012 tarihinden sonra askere gidip askerlik hizmetini tamamlamış olmak şart.

Yapılacak genel kültür, meslek bilgisi, ön sağlık muayenesi, fiziki yeterlilik ve değerlendirme testleri, uygulamalı sınavlar ile mülakatlarda başarılı olmak ve Deniz Kuvvetleri Komutanlığınca belirtilen kontenjana girmek.

Başvuru için kılavuzunun tamamını okuduktan sonra internet adresindeki “2015 yılı 1. Dönem Uzman Erbaş Alımı’’ başlığı altında yer alan ‘İlk Başvuru” kısmından başvuru yapılacaktır.

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Uzman Erbaş Alım İlanı İçin Tıklayınız.

DKK Uzman Erbaş Alımı Başvurusu İçin Tıklayınız.

My Memur İş İlanları Sayfası İçin Tıklayınız.

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.