Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Uzman Erbaş Alımı Başvuru İçin Tıklayınız

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Uzman Erbaş Alımı Başvuru Kılavuzu Şartları Şöyle ...

1970
Daha Fazla Göster

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Uzman Erbaş Alımı Başvuru Kılavuzu Şartları yayınlandı.

Başvurular 1 Ekim ile 27 Ekim 2014 tarihleri arasında olacak.

Başvuruda Bulunacak Adayların Sınıf/Branş/İhtisasları Topçu, Serdümen, Porsun, Deniz Piyadesi, Motorcu, Elektrikçi, Yarasavunma, Aşçı, Sıhhiye, Kurbağaadam sınıfı, Mayin Harbi Dalgıcı.

-En Az Lise Mezunu olanlar arasından 26 yaşından gün almamış olmak (01 Ocak 1989 ve daha sonra doğmuş olanlar başvurabilir).

-Halen Askerlik görevini yapmakta iken başvuran adaylar için, 27 Ekim 2014 tarihi itibari ile terhislerine 6 (altı) ay ve daha az süre kalmak. (Askerlik hizmetini uzun dönem yapmakta olan erbaş/erler’den 27 Nisan 2014 tarihinden sonra askerlik hizmetine başlayan adaylar başvuramaz. Askerlik hizmetini kısa dönem yapmakta olan erbaş/erler için bu şart aranmaz.)

-Askerlik hizmetini yapmış olan adaylar için, terhisi üzerinden 3 (üç) yıldan fazla süre geçmemiş olmak (01 Ekim 2011 tarihinden itibaren terhis olanlar).

-Başvurular; 01 Ekim 2014 Çarşamba günü saat 17:00’da başlayıp, 27 Ekim 2014 Pazartesi günü saat 12:00’da sona erecektir.

-Giriş sonrası her adaya bir şifre verilecektir. Adaylar “Aday Girişi” kısmından şifreyle başvuru süresince başvurularını kontrol edip güncelleyebileceklerdir. Şifreler mail adresine gönderilmeyecek ekranda görüntülenecektir.

-Şifrenizi kaybetmeyiniz. İdarece, adayların yazılı, sözlü veya bilgi edinme başvurusu yolu ile yapacakları “Şifre Öğrenme” taleplerine yanıt verilmeyecektir. Adayların şifrelerini kaybetmeleri durumunda şifremi unuttum linkinden bilgilerini girerek şifrelerini ekranda görüntüleyebileceklerdir. Şifreler adayların mail adreslerine gönderilmeyecektir. Şifrelerin ekranda görünmemesi durumunda adaylar kullanmış oldukları internet tarayıcılarını güncellemeleri veya diğer tarayıcılardan girmeleri gerekmektedir.

-İnternet ortamı dışında posta yoluyla veya şahsen yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır

Detaylar ve Kılavuz İçin TIKLAYINIZ.

Başvuru İçin TIKLAYINIZ.

 

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Uzman Erbaş Alımı Başvuru İçin Tıklayınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!