1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Denizli İhracatçılar Birliği 3 Personel Alımı Yapacak
Denizli İhracatçılar Birliği 3 Personel Alımı Yapacak

Denizli İhracatçılar Birliği 3 Personel Alımı Yapacak

Denizli İhracatçılar Birliği personel alımı ilanı yayımlandı. Birliğe en az lise mezunu 3 personel alımı yapılacak. Denizli İhracatçılar Birliği personel alımı başvuru şartları ve tarihleri My Memur haberde.

A+A-

Denizli İhracatçılar Birliği Genel Sekreterliği'ne Daimi Hizmet Sözleşmeli Uzman Yardımcısı (1 kişi), İdari Memur (1 kişi), Şoför (1 kişi) kadrosuna atanmak üzere sınavla 3 (üç) personel alınacaktır. Personel alımı başvuru şartları ve tüm detayları My Memur olarak sizler için hazırladık.

DENİZLİ İHRACATÇILAR BİRLİĞİ PERSONEL ALIMI SINAVINA KATILMA ŞARTLARI

18 yaşını bitirmiş olmak gerekiyor.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak gerekiyor.

Sınava girecek adayların aşağıdaki şartları taşımaları gerekmektedir.

Askerlik görevini yapmış veya erteletmiş veya bu görevden muaf olmak gerekiyor.

Uzman Yardımcısı Alımı için: Üniversitelerin dört (4) yıllık Fakültelerinin aşağıda yer alan Tablo'da belirtilen bölümlerinden mezun olmak veya yüksekokul mezunu olmak kaydıyla tabloda belirtilen alanlardan en az birinde yüksek lisans derecesi olmak. Uzman Yardımcısı kadrosuna başvurmak için 2018-2019 yıllarına ait Yabancı Dil Sınavlarından (İngilizce) (YDS/e- YDS) en az 70 puan ve uluslararası kabul gören dil sınavlarından ÖSYM tarafından yayımlanan Yabancı Dil Eşdeğerlik Tablosuna göre 70 puana karşılık gelen asgari puanı almış olmak (ikinci yabancı dil tercih sebebidir) gerekiyor.

İdari Memur Alımı için: Üniversitelerin dört (4) yıllık Fakültelerinin aşağıda yer alan Tablo'da belirtilen bölümlerinden mezun olmak gerekiyor.

Şoför Alımı için Lise mezunu olmak. En az 5 yıllık sürücü belgesine sahip olmak ve aktif olarak araç kullanıyor olmak gerekiyor. (İleri sürüş teknikleri tercih sebebidir)

Kamu haklarından mahrum bulunmamak gerekiyor.

01.01.2019 tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak gerekiyor.

Görevini devamlı yapmasına engel herhangi bir özrü bulunmamak gerekiyor.

Şoför kadrosu için Ekim 2018 dönemi Kamu Personel Seçme Sınavlarından (KPSS) aşağıda yer alan Tablo'da belirtilen puan türlerinden en az 70 puan ve yukarı almış olmak gerekiyor.

Uzman Yardımcısı için Temmuz 2018 ve/veya Temmuz 2019 dönemi Kamu Personel Seçme Sınavlarından (KPSS) aşağıda yer alan Tablo'da belirtilen puan türlerinden en az 70 puan ve yukarı almış olmak gerekiyor.

İdari Memur kadrosu için Temmuz 2018 ve/veya Temmuz 2019 dönemi Kamu Personel Seçme Sınavlarından (KPSS) aşağıda yer alan Tablo'da belirtilen puan türlerinden en az 70 puan ve yukarı almış olmak gerekiyor.

TİM ve İhracatçı Birliklerinden veya daha önce çalıştıkları iş yerlerinden 22/5/2003 tarihli ve 4857 sayılı İş Kanununun 25 inci maddesinin birinci fıkrasının (2) numaralı bendinde belirtilen nedenlerle sözleşmesi feshedilmiş olmamak gerekiyor.

Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle ya da devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama, kaçakçılık, vergi kaçakçılığı veya haksız mal edinme suçlarından mahkûm olmamak gerekiyor.

Başvurular, istenilen KPSS puan türüne göre ayrı ayrı en yüksek puandan başlamak üzere puan sırasına konulacak olup, ilgili puan türünden aldıkları puana göre sıralamaya tabi tutularak, ilgili unvan için on (10) adaydan az olmamak üzere belirtilen kontenjanın dört (4) katı kadar aday sınava çağırılır. Sınava başvuranların sayısının on (10)'dan az olması halinde sınava başvuranların tamamı sınava çağırılır. Son sıradaki adayla aynı puana sahip adaylar da sınava çağırılır.

Adaylar TİM ve İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterlikleri tarafından açılmış olan ve başvuru veya değerlendirme süreci devam eden sınavlardan sadece birine başvurabilir, birden fazla başvuru durumunda adayın tüm başvuruları iptal edilecektir. Daha önce TİM veya Birlik sınavlarında 2 defa elenen adaylar sınava katılamaz.

PERSONEL ALIMI KONTENJAN VE ŞARTLARI

1 UZMAN YARDIMCISI ALIMI

Üniversitelerin dört (4) yıllık Fakültelerinin İktisat, İşletme, Maliye, Kamu Yönetimi, Siyasal Bilgiler, Uluslararası Ticaret, Uluslararası İlişkiler, İstatistik, Ekonometri Bölümlerinden birinden mezun olmak.

2018-2019 yıllarına ait Yabancı Dil Sınavlarından (YDS/e- YDS) en az 70 puan veya uluslararası kabul gören dil sınavlarından ÖSYM tarafından yayımlanan Yabancı Dil Eşdeğerlik Tablosuna göre 70 puana karşılık gelen asgari puanı almış olmak (ikinci yabancı dil tercih sebebidir) ve 4 YIL KPSS P3 puanı olmak gerekiyor.

1 İDARİ MEMUR ALIMI

Üniversitelerin dört (4) yıllık Fakültelerinin İktisat, İşletme, Maliye, Kamu Yönetimi, Siyasal Bilgiler, Uluslararası Ticaret, Uluslararası İlişkiler, İstatistik, Ekonometri Bölümlerinden birinden mezun olmak ve 4 YIL KPSS P3 puanı isteniyor.

1 ŞOFÖR ALIMI

Lise mezunu olmak ve KPSS P94 puanı isteniyor. İlan metni için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler