1. HABERLER

  2. İŞKUR İŞ İLANLARI

  3. Derebucak Belediyesi  Daimi Süreli Kamu İşçisi Alıyor Nisan 2019
Derebucak Belediyesi  Daimi Süreli Kamu İşçisi Alıyor Nisan 2019

Derebucak Belediyesi  Daimi Süreli Kamu İşçisi Alıyor Nisan 2019

Derebucak Belediyesi tarafından yayımlanan ilana göre Derebucak Belediyesi 4 (dört) kamu işçisi alımı gerçekleştirecek.Yapılacak olan alım daimi süreli olacak.İşte kamu personeli alımına dair tüm detaylar..

A+A-

İŞKUR tarafından 9 Nisan 2019 tarihinde yayımlanan ilana göre Derebucak Belediyesi daimi süreli 4 (dört) kamu işçisi alımı gerçekleştiriyor.

Hangi kadrolara alım yapılacak?

Derebucak Belediyesine yapılacak olan kamu işçisi alımında 1 (bir) kadro harita teknikeri alımında adayların en az önlisans mezunu olması gerekiyor. Aynı zamanda bu kadroya başvuracak adaylardan Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) 60 puan şartı yer alıyor. Ayrıca adaylardan Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Büro yönetimi ve Sekreterlik Alanında Bilgisayarlı Hızlı Klavye Kullanımı Eğitim Belgesi ve Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Büro Yönetimi ve Sekterlik Alanında Standart Türk Klavyesi eğitimi olması şartı yer alıyor. Müracaat edecek adaylar 00004921900 bu ilan numarası ile başvuru yapabilecekler.

Diğer 1 (bir) kadro ise Ekskavatör(Kazıma Ve Yükleme) Operatörü olarak alınacak. Bu alım için adayların ilkokul mezunu olması yeterli oluyor. Adaylar 00004922036 bu ilan numarası ile başvuru yapabilecekler.

2 (iki) diğer kadro ise Beko Loder (Kazıcı - Yükleyici) Operatörü olarak alınacak. Adaylar 00004921923 ilan numarası ile başvuru yapabilecekler.

Derebucak Belediyesi Kamu İşçisi kapsamında; Ekskavatör(Kazıma Ve Yükleme) Operatörü ve Beko Loder (Kazıcı - Yükleyici) Operatörü alımı için adaylardan MEB Onaylı Motor Periyodik Bakım Geliştirme Uyum Eğitimi Belgesi, MEB Onaylı Dizel Yakıt Sistemleri Geliştirme ve Uyum Eğitimi Belgesi ve MEB Onaylı Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde karayolu Yapım ve Bakım Eğitimi Belgesi isteniyor.

Başvurularda istenilen belgeler neler?

Nüfus cüzdanı fotokopisi, adli sicil kaydı, Öğrenim belgesi fotokopisi (aslı ile birlikte),Askerlik durum belgesi fotokopisi, Çalıştırılacağı meslek kolunda çalışmasında sakınca olmadığına dair sağlık raporu ve İkametgâh Belgesi isteniyor.

Başvurular ne zaman ve nasıl olacak?

Kamu işçisi alımı için adaylar 15 Nisan 2019 tarihine kadar başvuru yapabilecekler. Adaylar verilen ilan numaraları ile İŞKUR il müdürlüklerinden/hizmet merkezlerinden, hizmet noktalarından İŞKUR internet adresi üzerinden başvuru yapabilecekler. İŞKUR başvuru sonrası eksik ya da yanlış evrak teslim nedenlerin başvuruları kabul edilmeyecek. Adaylar istenilen belgeleri 18 Nisan 2019 mesai bitimine kadar teslim edecekler. Başvuru sonrası kura 24 Nisan 2019 tarihinde Derebucak Belediyesi Hizmet Binasında kura ile adaylar belirlenecek.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler