Derecik SYDV 4 Kamu Personeli -Memur Alıyor Mayıs 2019

Aile ve Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü tarafından Derecik SYDV için kamu personeli alımı yapılacağı açıklandı. Peki, memur alımına kimler başvurabilir? Başvurular ne zaman sona erecek?

featured

Hakkâri SYDV Memur alımı kapsamında 4 kişi işe alınacak. Bu kapsamda 3 kişi sosyal inceleme görevlisi kadrosu ile işe alınacak.

3 kişi Memur alımında sosyal inceleme görevlisi olarak başvuracak adaylarda; 4 yıllık üniversitelerin Kamu Yönetimi Bölümü, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü, İktisat Bölümü, İşletme Bölümü, Maliye Bölümü, Ekonometri Bölümü, Çalışma Ekonomisi gibi bölümlerinden mezun olma şartı aranıyor.  Bilgisayar eğitimi almış olmak ve bilgisayarın temel programlarını iyi düzeyde kullanabilmek ve bilgisayar eğitimini aldığını sertifika veya transkiript belgesi ile belgelendirmek ve en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak şartları yer alıyor.

Hakkâri Derecik SYDV alımında 1 kişi ise büro görevlisi unvanı ile işe alınacak. Üniversitelerin Lisans Bölümlerinden; Kamu Yönetimi Bölümü, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü, İktisat Bölümü, İşletme Bölümü, Maliye Bölümü, Ekonometri Bölümü, Çalışma Ekonomisi gibi programlarının herhangi birinden mezun olmak şartı aranıyor.

Aynı zamanda kamu personeli alımında Başvuru tarihi itibariyle Derecik İlçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olması ve sözleşmenin imzalanmasından itibaren en az 2 (iki) yıl Derecik Vakfı’nda çalışmayı kabul ve taahhüt etmesi gerekiyor. Kamu personeli alımı için son başvuru tarihi ise 14 Mayıs 2019 olarak belirtiliyor. Başvurmak isteyen memur adayları ayrıntılı bilgiye Derecik Belediyesi adresinden ulaşılabilir.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Derecik SYDV 4 Kamu Personeli -Memur Alıyor Mayıs 2019

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!