1. HABERLER

  2. İŞKUR İŞ İLANLARI

  3. Derme Sulama Birliği Lise Mezunu Kamu İşçisi Alıyor Temmuz 2019
Derme Sulama Birliği Lise Mezunu Kamu İşçisi Alıyor Temmuz 2019

Derme Sulama Birliği Lise Mezunu Kamu İşçisi Alıyor Temmuz 2019

İŞKUR tarafından yayınlanan ilana göre Derme Sulama Birliği daimi süreli kamu işçisi alımı gerçekleştiriyor. Yapılacak olan alım büro işçisi pozisyonu ile işe alınacak.

A+A-

Türkiye İş Kurumu tarafında 10 Temmuz 2019 tarihi yani bugün yayımlanan ilana göre Derme Sulama Birliği 2 kamu personeli alımı yapılacağı açıklandı. Büro işçisi olarak işe alınacak kamu personeli mezuniyet durumu en az lise (orta öğretim) mezunu olması yeterli olacak.

Derme Sulama Birliği Büro işçisi olarak işe alınacak kamu işçisinin MEB onaylı Bilgisayar İşletmeni sertifikasına sahip olması şartı yer alıyor. Ayrıca kamu işçisi alımına başvuracak adayların kişisel durumu engelli olanlar başvuru yapabilecek.

Derme Sulama Birliği kamu personeli alımına başvuracak adaylar 16 Temmuz 2019 tarihine kadar başvurularını yapacaklar. Gerçeğe aykırı beyanda bulunan ya da eksik evrak veren adayların başvuruları geçersiz sayılacak. Daha sonra adaylar kura ile belirlenecek. Yapılacak olan kura tarihi ise 23 Temmuz 2019 tarihinde saat 14.00 ile 15.00 saatleri arasında yapılacak.

Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminden yapılan sorgulamada Nüfus Müdürlüğünde işlemin yapıldığı tescil tarihi esas alınacak. İkametini talebinin karşılanacağı yer içerisinde değiştiren adayların Nüfus Müdürlüklerinden alacakları Adres Bilgileri Raporunu başvuru süresi içerisinde Kurum ünitesine ibraz etmeleri halinde ilgili iş gücü talebine başvurusu yapılır. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz sayılacak.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler