1. HABERLER

  2. MEMUR

  3. Devlet Demiryolları Engelli Personel Alımı Yapacak
Devlet Demiryolları Engelli Personel Alımı Yapacak

Devlet Demiryolları Engelli Personel Alımı Yapacak

tcdd engelli personel alımı, demiryolalrı engelli personel alıı, engelli işçi alımı, engelli personel alımı 2014, tcdd engelli personel alımı 2014, engelli personel alımı 2014, devlet demiryolları engelli alımı, devlet demiryolları engelli alımı

A+A-

Devlet Demiryolları 22 Temmuz 2014 tarihinde yayımladığı ilan ile Kırıkkale Sinyalizasyon Ve Telekomünikasyon Şefliğine Engelli personel alınacağını duyurdu.

Devlet Demiryolları’na alınacak olan engelli personel için başvurular ise 25 Temmuz 2014 tarihinde Başlıyor ve 4 Ağustos 2014 tarihinde sona erecek. İşte TCDD Engelli personel alımı ile alakalı detaylar.

Kırıkkale Sinyalizasyon Ve Telekomünikasyon Şefliğine Alınacak Engelli İçin Genel Şartlar Ve Notlar

1-         Demiryolu Hattı Bakım Onarımcısı sanat kolunda çalıştırılmak üzere işe alınacak özürlü işçilerde, yük ve yolcu taşımacılığının birlikte yapıldığı raylı sistemlerde yol bakım ve onarım işlerinde en az 6 ay tecrübeli olmak şartı aranmaktadır.

Adaylar çalışmalarını işyerinden alacakları yazı, SSK sicil numarası ile SSK işyeri sicil numarasının yazılı olduğu hizmet belgesi ve SSK hizmet dökümüyle belgeleyecektir.

Tecrübe şartı istenen taleplerimize başvuru yapan adaylar, bunu belgeleyemedikleri takdirde evrakları teslim alınmayarak haklarında tutanak düzenlenecek ve Türkiye İş Kurumuna gerekli şartları taşımadığı için başvurusunun kabul edilmediği bildirilecektir.

2-         İŞKUR’ca bildirilen listede yer alacak adayların adreslerine tebligat gönderilecektir.

3-         İŞKUR’ca bildirilen listede yer alacak adaylar sözlü sınava katılmak için, 14.08.2014 tarihinde yukarıda istenilen belgelerle;

Nüfus cüzdanı fotokopisi veya nüfus kayıt örneği,

T.C. Kimlik numarasının yazılı olduğu adli sicil kaydı, (Cumhuriyet Savcılığından veya e-devlet şifresi ile dresinden alınacak, adli sicil kaydı bulunanların adli sicil kaydı ile ilgili mahkeme kararı istenecektir.),

Öğrenim belgesi,

Askerlik durum belgesi (terhis, tecil veya muaf olduğunu belirtir),

Engelli raporu, (engelli raporu vermeye yetkili hastanelerden alınacaktır.)

Evraklarının (onaysız fotokopileri olabilir) ve 1 adet resimli İş Talep Bilgi Formunu (web sitesinde yayınlanacaktır.) eksiksiz olarak doldurarak TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü İnsan Kaynaklan Daire Başkanlığı Anafârtalar Malı. Hipodrom Cad. No:3 Altmdağ/ANKARA adresine gelerek teslim edeceklerdir. Belgelerini teslim etmeyen adaylar sözlü sınava alınmayacaktır.

4-         Evrak teslimi yapan adayların talebin 3 katı veya altında olması durumunda noter huzurunda kura çekimi yapılmayacaktır.

5-         Nihai listede bulunup, evrak teslimi yapan adayların talebin 3 katından fazla olması durumunda, sözlü sınava katılacaklar 21.08.2014 tarihinde saat 10.00 da noter huzurunda kura çekimi ile belirlenecektir.

6-         Sözlü sınavı 28.08.2014 tarihinde saat 10.00 da TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü İnsan Kaynaklan Daire Başkanlığı Anafartalar Mah. Hipodrom Cad. No:3 Altındağ/ANKARA adresinde yapılacaktır.

7-         Teşekkülümüzde görev alacak özürlü işçiler 4857 sayılı İş Kanununa tabii olarak görev yapacak ve deneme süresi 4 ay dır.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.