1. HABERLER

  2. MEMUR HABERLERİ

  3. Devlet Hava Meydanları KPSS 2018/2 Memur Atama Duyurusu
Devlet Hava Meydanları KPSS 2018/2 Memur Atama Duyurusu

Devlet Hava Meydanları KPSS 2018/2 Memur Atama Duyurusu

Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü tarafından memur atama duyurusu yayımlandı. KPSS 2018/2 merkezi memur atamaları ile DHMİ kadrolarına yerleşen memur adaylarından istenen belgeler açıklandı.

A+A-

Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü tarafından memur atama duyurusu yayımlandı. ÖSYM Başkanlığı tarafından yapılan KPSS 2018/2 merkezi memur atamaları ile DHMİ kadrolarına yerleşen memur adaylarından istenen belgeler ve yapılacak işlemler açıklandı.

DHMİ kadrolarına yerleşen memur adaylarına tebligat yapılmayacak olup istenilen belgeleri en geç 25 Ocak 2019 günü saat 17:00'ye kadar DHMİ Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Dairesi Başkanlığı Emniyet Mahallesi Mevlana Bulvarı No:32 06560 Etiler-Yenimahalle/ Ankara adresine elden veya posta yolu ile teslim etmeleri gerektiği açıklandı.

Belirtilen tarihe kadar belgelerini teslim etmeyen memur adaylarının atamaları yapılmayacak. askerde olan adaylar, Askerde olduklarına dair bir belgeyle beraber ilanda belirtilen belgeleri göndermeleri gerekiyor.

DHMİ atamaya esas istenen belgeler; Atama başvuru formu, nüfus cüzdanı veya kimlik kartı fotokopisi, KPSS yerleştirme belgesi internet çıktısı, öğrenim belgesinin onaylı sureti, askerlik durum belgesi.

Kamu kurum ve kuruluşlarında çalışanlar için hizmet belgesi aslı, 6 adet vesikalık fotoğraf, 3 adet güvenlik soruşturması formu, yabancı dil bilen adaylardan son 5 yıl içerisinde KPDS/YDS sınavından 70 ve üzeri puan alanlar için sınav sonuç belgesi olarak açıklandı. DHMİ KPSS 2018/2 memur atama duyurusu ve gerekli belgeler için TIKLAYINIZ. 

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler