1. HABERLER

  2. PERSONEL SAĞLIK

  3. Devlet Hizmeti Yükümlülüğü Yer Değişikliği Kurası
Devlet Hizmeti Yükümlülüğü Yer Değişikliği Kurası

Devlet Hizmeti Yükümlülüğü Yer Değişikliği Kurası

Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü Devlet Hizmeti Yükümlülüğü Yer Değişikliği Kurası ilan metni ve münhal kadroları yayınladı.

A+A-

Sağlık Bakanlığının Personel Genel Müdürlüğü web sayfasından kuraya DHY yükümlüsü olan tabip ve uzman tabipler başvuru yapabilecek.

6514 sayılı Kanunun 43. Maddesi İle 3359 Sayılı Sağlık Hizmetleri Temel Kanununun Ek-4 üncü maddesinin 2 nci Fıkrasına Eklenen Hüküm Kapsamında Yapılacak Devlet Hizmeti Yükümlülüğü Yer Değişikliği Kurası ilan metni ve münhal kadrolar aşağıda verilmiştir.

DHY yer değişikliği kurasına ön başvurular 25 Aralık 2014 tarhinde yapılmıştı.Ön başvuruları kabul edilen Devlet Hizmeti Yükümlülüğüne tabi tabip ve uzman tabipler nihayi yerdeğişikliği taleplerini Sağlık Bakanlığı Personel Bilgi Sistemi olan PBS üzerinden yapacaktır.

Kura ön başvurusunu iptal ettirenler ve ön başvuruları red edileneler bu kuraya yeniden başvuru yapamayacaktır.

İlan Metni
Ön Başvuruları Kabul Edilenlerin İsim Listesi
Münhal Kadrolar

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.