1. HABERLER

  2. İŞ İLANLARI

  3. SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMI

  4. Devlet Opera Ve Balesi Müdürlüğü Sözleşmeli Kamu Personeli Alımı Yapıyor Mart 2019
Devlet Opera Ve Balesi Müdürlüğü Sözleşmeli Kamu Personeli Alımı Yapıyor Mart 2019

Devlet Opera Ve Balesi Müdürlüğü Sözleşmeli Kamu Personeli Alımı Yapıyor Mart 2019

İstanbul Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü sözleşmeli sanatçı personel alımı yapıyor. Alıma kimler başvuru yapabilecek? Başvurular ne zaman? İşte alıma ait tüm detaylar..

A+A-

DPB tarafından 5 Mart 2019 tarihinde yayımlanan ilana göre Devlet Opera Ve Balesi Genel Müdürlüğü sözleşmeli personel alımı gerçekleştirecek. Atölye elemanı olarak yapılacak alımda adaylardan; İlkokul veya ilköğretim mezunu olması, İlgili meslek örgütlerinden alınmış en az üç yıl deneyim sahibi olduğuna dair belge veya eğitim veya meslek kursları gibi yerlerden alınmış belge veya iş tecrübesini gösteren önceki işyerinden alınmış deneyim belgesi olması şartları alınır.

Müdürlüklerde Müdür veya Yardımcısı başkanlığında, Sanat Teknik Müdürü ve Müdür tarafından branşlarıyla ilgili belirlenecek 1 kişiden oluşan en az 3 kişilik komisyon tarafından değerlendirilmeye tabi tutularak belirlenecek. Bu değerlendirmelerde başarılı olamayanların sözleşmeleri sona erdirileceği ilanda ayrıca belirtiliyor.

İstanbul Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü sözleşmeli kamu personeli alımında adaylar Başvuru Dilekçesi, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, Adli Sicil Kaydı, Diploma Örneği,2 Adet Fotoğraf, Özgeçmiş ile şahsen ya da posta yolu ile başvuru yapacaklar. Başvuruların en geç 08 Mart 2019 Cuma günü saat 17.00’ye kadar ilgili Müdürlüğe yapılması gerekiyor.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler