1. HABERLER

  2. MEMUR HABERLERİ

  3. Devlet Personel Başkanlığından DHMİ Personeline Ek Tazminat Duyurusu
Devlet Personel Başkanlığından DHMİ Personeline Ek Tazminat Duyurusu

Devlet Personel Başkanlığından DHMİ Personeline Ek Tazminat Duyurusu

Devlet Personel Başkanlığı tarafından DHMİ personeli havacılık tazminatı hakkında duyuru yayımlandı.

A+A-

Devlet Personel Başkanlığı tarafından DHMİ personeli havacılık tazminatı hakkında duyuru yayımlandı. Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü personeline ödenmekte olan havacılık tazminatına ilişkin, Yüksek Planlama Kurulu Kararının yürürlüğe girdiği belirtildi.

 

DHMİ personeli 3. ve 4. Dönem Toplu Sözleşmede yer alan hükümler dikkate alınarak imzalanan 9 Ekim 2017 tarihli ve 2017/T-11 sayılı Yüksek Planlama Kurulu Kararı kinde yer alan tablolar üzerinden, 15 Şubat 2016 tarihinden geçerli olmak DHMİ Genel Müdürlüğü personeline;

 

Havacılık tazminatı, 375 sayılı Kanun Hükmünde Kararname kapsamında yapılmakta olan ek ödeme yerine ilave havacılık tazminatı ödenecek. 15 Şubat 2016 tarihinden itibaren ödenmiş olan ek ödemeler ilave havacılık tazminatından mahsup edilecek.

 

Bknz: DHMİ Çalışanlarının Tazminatlarında Artış Yapıldı

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler