DHMİ Memur Atama Duyusu

DHMİ Memur Atama Duyusu

T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü tarafından KPSS 2019/1 kapsamında memur atama duyurusu yayımlandı. Atamaya esas belgeler ve detaylar My Memur haberde.

A+A-

KPSS 2019/1 merkezi yerleştirmesi ile ÖSYM Başkanlığınca Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü emrine yerleştirilen adaylara ilişkin duyuru Devlet hava meydanları İşletmesi DHMİ KPSS 2019/1 kapsamında memur atama duyurusu yayımlandı. DHMİ memur atamasına esas belgeler ve detaylar belli oldu.

ÖSYM Başkanlığınca KPSS 2019/1 Merkezi Yerleştirmesi sonucu Kuruluşumuz emrine yerleştirilen adayların adreslerine tebligat yapılmayacak olup aşağıda istenilen belgeleri 05 Ağustos 2019 – 29 Ağustos 2019 tarihleri arasında saat 17:00'a kadar DHMİ Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Dairesi Başkanlığı Emniyet Mahallesi Mevlana Bulvarı No:32 06560 Etiler-Yenimahalle/ ANKARA adresine elden veya posta yolu ile teslim etmeleri gerekmektedir. Belirtilen tarihten sonra belge getirenlerin müracaatları kabul edilmeyecek olup ayrıca postadan kaynaklanabilecek gecikmelerden Kuruluşumuz sorumlu olmayacaktır.

DHMİ MEMUR ATAMASINA ESAS İSTENİLEN EVRAKLAR​

1) Atama Başvuru Formu,

2) Nüfus Cüzdanı veya Kimlik Kartı fotokopisi,

3) KPSS Yerleştirme belgesi internet çıktısı,

4) Öğrenim Belgesinin (Diploma veya Geçici Mezuniyet Belgesi) onaylı sureti,

5) Erkek adaylar için:

Askerliğini yedek subay olarak yapanlar için terhis belgesinin fotokopisi,

Tecilli olanlar, 21 gün askerlik yapacaklar ile askerliğini er/erbaş olarak yapanlar için askerlik durum belgesi,

Askerlikten muaf olanlar için muaflık nedenini gösteren askerlik durum belgesi,

6) Kamu Kurum ve Kuruluşlarında Çalışanlar için Hizmet Belgesi Aslı,

7) 2 adet vesikalık fotoğraf,

8) 2 adet Güvenlik Soruşturması Formu,

9) Yüksek Lisans yapan adaylar için (Diploma veya Geçici Mezuniyet Belgesi) onaylı sureti,

10) Ortaöğretimde hazırlık sınıfı okuyanlar için (Diploma) onaylı sureti,

11) Yabancı dil bilen adaylardan son 5 yıl içerisinde KPDS/YDS sınavından 70 ve üzeri puan alanlar için Sınav Sonuç Belgesi istenmektedir.

EK EVRAKLAR​

ARFF Memuru adayları için Sürücü Belgesinin (arkalı önlü) onaylı sureti (Elden belge teslim edenler için sürücü belgesinin fotokopisi, aslı ile beraber ibraz edildiği takdirde yeterli olacaktır.)

Stajyer AIM Memuru adayları için YDS Sınav Sonuç Belgesi (İnternet Çıktısı)

ARFF Memuru adayları için Tam Teşekküllü Hastaneden alınacak Sağlık Kurulu Raporu (Belge Aslı) “Yurdun her yerinde ARFF (Hava Alanı Kurtarma ve Yangınla Mücadele ) Memuru (İtfaiyeci) Olur" ibareli

Not: Sağlık Kurulu Raporunda Boy ve Kilo ölçüleri yazılı olacaktır. (Boy ve kilo ölçüleri yazılı olmayan raporlar kabul edilmeyecektir.)

Stajyer AIM Memuru adayları için Tam Teşekküllü Hastaneden alınacak “Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu bulunmamaktadır" ibareli Sağlık Kurulu Raporu

NOT 1: Sağlık kurulu raporu sadece ARFF Memuru ile Stajyer AIM Memuru adaylarından istenmektedir.

NOT 2: Hali hazırda askerde olan adaylar, askerde olduklarına dair bir belgeyle beraber ilanda belirtilen belgeleri (sağlık kurulu raporu hariç) göndermesi gerekmektedir.

Tüm gerekli detaylar için TIKLAYINIZ.     

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler