1. HABERLER

  2. TAŞERON

  3. DİB, İstanbul İl Müftülüğü Taşeron Başvuru Sonuçları Açıklandı
DİB, İstanbul İl Müftülüğü Taşeron Başvuru Sonuçları Açıklandı

DİB, İstanbul İl Müftülüğü Taşeron Başvuru Sonuçları Açıklandı

Taşeron işçi başvuru sonuçları açıklanmaya devam ediyor. Taşeron başvuru sonuçları toplu olarak Kurumlar veya Bakanlık bünyesinde tek seferde açıklanmadığından il birimlerince açıklamalar devam ediyor. İstanbul İl Müftülüğü de taşeron sonuçlarını açıkladı

A+A-

İstanbul İl Müftülüğü Taşeron Firma Personelinden Sürekli İşçi Kadrosuna Geçmek İçin Müracaat Edenlerin Başvuru Sonuçları belli oldu. Diyanet İşleri Başkanlığı İstanbul İl Müftülüğü tarafından yapılan taşeron işçi başvuru sonuçları ile ilgili açıklama şu şekildedir.

İstanbul Müftülüğü ve bağlı ünitelerinde özel güvenlik hizmet alımı yoluyla çalıştırılan taşeron firma personelinden, 24 Aralık 2017 Tarihli Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren 696 sayılı Kanun Hükmünde Kararname ve 1 Ocak 2018 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan kanun kapsamında başvurular değerlendirildi.

Bu kapsamda 1 Ocak 2018 tarihli resmi gazetede yayımlanan Kamu Kurum ve Kuruluşlarında Personel Çalıştırılmasına Dayalı Hizmet Alımı Sözleşmeleri Kapsamında Çalıştırılmakta Olan İşçilerin Sürekli İşçi Kadrolarına veya Mahalli İdare Şirketlerinde İşçi Statüsüne Geçirilmesine İlişkin 375 Sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin Geçici 23. ve 24 üncü Maddelerinin Uygulanmasına Dair Usul ve Esaslar kapsamında sürekli işçi kadrosuna geçmek üzere başvuruda bulananların durumu değerlendirildi.

Aynı şekilde tebliğde belirtilen kriterler dahilinde yapılan ön inceleme ve esas inceleme sonucunda başvurusu kabul ve reddedilenlere ait isim listesi aşağıda belirtilmiştir denildi. Sonuçlar için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler