1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. AKADEMİK PERSONEL İLANLARI

  4. Dicle Üniversitesi Akademik Personel Alıyor Aralık 2018 
Dicle Üniversitesi Akademik Personel Alıyor Aralık 2018 

Dicle Üniversitesi Akademik Personel Alıyor Aralık 2018 

Dicle Üniversitesi toplam 96 Akademik Personel alımı Resmi Gazete’de yayımlandı. Peki, adaylar nereye müracaat edecek? Başvurular ne zaman? Hepsinin cevabını siz akademik adaylar için derledik.

A+A-

Kadro unvanlarına göre atamalar nereye yapılacak? 26 adet Profesör unvanıyla Akademik Personel adayları Tıp Fakültesi, Eğitim, Fen Edebiyat, Mühendislik, Diş Hekimliği gibi fakültelere yerleştirme yapılacak. 45 adet Doçent unvanıyla Tıp Fakültesi, Mühendislik Fakültesi, Fen Edebiyat, Veterinerlik Fakültesi, Ziraat Fakültesi gibi bölümlere atama gerçekleşecek.21 adet Doktor Öğretim Görevlisi unvanıyla Eczacılık Fakültesi, Edebiyat, İlahiyat, Mühendislik, Tıp Fakültelerine atamaları yapılacak.

Başvurularda istenilen belgeler neler? Profesör kadrosu için adaylar doçentlik belgesi, öğrenim belgeleri, nüfus cüzdanı fotokopisi, 2 adet fotoğraf ve özgeçmiş ile bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan çalışmalarının 1 takımını dosya halinde; pdf ortamında 5 adet taşınabilir belleğe aktararak Personel Daire Başkanlığına şahsen başvuru yapacaklar. Doçent kadrosu için başvurulan anabilim dalını belirten dilekçelerine nüfus cüzdanı fotokopisi, öğrenim belgeleri, 2 adet fotoğraf, özgeçmiş, doçentlik belgesi ile bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan belgelerin 1 takımını dosya halinde; pdf formatında 3 adet taşınabilir belleğe aktararak Personel Daire Başkanlığına şahsen başvuru yapacaklar.

Dr. Öğretim Görevlisi kadrosu için adaylar başvurulan anabilim dalını belirten dilekçelerine, nüfus cüzdanı fotokopisi, özgeçmiş, puanlar çizelgesi, yabancı dil belgesi, doktora belgesinin onaylı suretinin eklenmesi ayrıca bilimsel çalışma ve yayınları kapsayan 1 takımını dosya halinde; pdf formatında 3 adet taşınabilir belleğe aktararak, kadronun ilan edildiği birime şahsen başvuru yapacaklar.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler