Didim Belediyesi İlkokul Mezunu 94 Kamu İşçisi Alıyor Nisan 2019

İŞKUR tarafından yayımlanan ilana göre Didim Belediyesi kendi bünyesinde çalışacak farklı unvanlarda kamu işçisi alımı gerçekleştiriyor.

53623
Abone Ol
Daha Fazla

Türkiye İş Kurumu tarafından 30 Nisan 2019 tarihinde yayımlanan ilana göre Didim Belediyesi En Az İlkokul Mezunu kamu işçisi alımı gerçekleştiriyor. Peki, yayımlanan ilana göre kimler başvuru yapabilecek.Kamu işçisi alımında hangi unvanla alım yapılacak.İşte kamu işçisi alımına dair tüm detaylar..

Kamu İşçisi alımında unvan Kepçe Operatörü -Beden İşçisi (Temizlik) –Kamyon Şoförü olarak alım yapılacak.

23 Kişi kamyon şoförü olarak işe alınacak. Başvurmak isteyen adayların C,E,E+ SINIFI sürücü belgesine sahip olması ve SRC-4 belgesine sahip olması şartı aranıyor. Adaylar 00004952566 ilan numarası ile başvurularını oluşturabilecekler.

70 kişi Beden İşçisi (Temizlik) pozisyonunda işe alınacak. Başvuracak adayların mezuniyet durumunun ilkokul mezunu olması yeterli olacak. Adaylar 00004952280 ilan numarası ile başvurularını oluşturabilecekler.

1 Kişi kepçe operatörü unvanı ile işe alınacak. Başvuracak adayların G sınıfı sürücü belgesine sahip olması şartı yer alıyor.  Müracaat edecek adaylar 00004952676 ilan numarası ile başvurularını oluşturabilecekler. 

Başvurular 3 Mayıs 2019 tarihinde son bulacak.

Kamu işçisi alımına başvurmak isteyen adaylar 3 Mayıs 2019 tarihine kadar başvuru yapacaklar. Başvurular İŞKUR il müdürlüklerinden/hizmet merkezlerinden, hizmet noktalarından veya İŞKUR internet adresi üzerinden İş Arayan” linkine TC kimlik numarası ve şifresi ile giriş yaparak başvuru yapabilecekler. Noter kurası 15 Mayıs 2019 tarihinde saat: 14.30’da Didim belediyesi düğün salonunda yapılacak.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!