Dışişleri Bakanlığı Sözleşmeli Bilişim Personeli Alımı Mülakat Duyurusu

Dışişleri Bakanlığı sözleşmeli 10 bilişim personeli alımı kapsamında mülakata katılan adaylar belli oldu. Mülakat tarihleri ve tüm detaylar haberimizde.

32389
Daha Fazla Göster

Dışişleri Bakanlığı İnsan Kaynakları Dairesi Başkanlığı tarafından sözleşmeli bilişim personeli mülakatına katılmaya hak kazanan adaylara ilişkin duyuru yapıldı. 4-7 Temmuz 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecek sözleşmeli bilişim personeli sözlü-uygulamalı mülakatına katılmaya hak kazanan adayların listesine aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Mülakatlar, 4-7 Temmuz 2017 tarihlerinde 9.30-13.00 ve 14.00-18.00 saatleri arasında Dışişleri Bakanlığı B Blok’ta gerçekleştirilecektir. Adayların sınav saatinden yarım saat önce (9.00 veya 13.30) B Blok giriş katında hazır bulunmaları gerekiyor. Programın mülakatların akışına göre değiştirilmesi mümkündür.

Adayların aşağıda belirtilen belgeleri Bakanlığımıza teslim etmek üzere beraberinde getirmeleri gerekmektedir. İstenen belgeler şu şekildedir: Nüfus cüzdanı aslı ve iki adet fotokopisi, Adli sicil belgesi ve bir adet fotokopisi, Fotoğraflı iki adet Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu (Onay bölümü boş bırakılacaktır),

Evli olan adayların eşlerinin iki adet nüfus cüzdanı fotokopisi, adli sicil belgesi ve bir adet fotokopisi, fotoğraflı iki adet Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu, Eşi yabancı uyruklu olanların, vatandaşı oldukları ülkenin yetkili makamlarından alacakları adli sicil belgesi ve noter onaylı Türkçe tercümesinin asılları istenmektedir. Mülakat programı ve adaylar için TIKLAYINIZ. Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması formu için TIKLAYINIZ.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Dışişleri Bakanlığı Sözleşmeli Bilişim Personeli Alımı Mülakat Duyurusu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!