Diyanet İşleri Başkanlığı 9500 Personel Alımı Tercih Sonuçları Açıklandı

Diyanet tercih sonuçları açıklandı. Yayımlanan duyuruda 9500 sözleşmeli personel alımı yerleştirmelerinin yapıldığı belirtildi. Diyanet İşleri Başkanlığı memur alımı sonuçları için tıklayınız.

40492
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından memur alımı duyurusu yayımlandı. Başkanlığın resmi internet sitesinden yayımlanan duyuruda sözleşmeli Kur’an kursu öğreticisi, imam hatip ve müezzin kayyım yerleştirmelerinin yapıldığı ifade edildi. Bu kapsamda Diyanet tercih sonuçları açıklanmış oldu. Detaylar haberimizde yer alıyor.

Diyanet personel alımı kapsamında 3.000 Sözleşmeli Kur’an Kursu Öğreticisi, 6.000 İmam Hatip ve 500 Müezzin Kayyım pozisyonuna sözleşmeli personel alınacağı daha önce açıklanmıştı. Ocak ayında yayımlanan duyuruya başvurular alınmış, mülakat sonuçları ise Şubat ayının sonunda açıklanmıştı. Ardından alınan tercihlerin sonuçları da bugün itibariyle duyuruldu.

Elektronik ortamda yapılan yerleştirme işlemleri sonucunda yerleştirmesi yapılan adaylar, memur ataması yapılabilmesi için 12 Mart ile 23 Mart 2018 tarihleri arasında müracaatlarını yapacak. Adayların yerleştikleri il müftülüklerine istenen evraklarla birlikte müracaat etmeleri gerekecek. Adaylardan istenen belgelere ve ilgili duyuruya ulaşmak için TIKLAYINIZ.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!