Diyarbakır Çınar SYDV Memur Alıyor Nisan 2019

Aile ve Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü tarafından Diyarbakır Çınar SYDV için kamu personeli alımı (sosyal yardım ve inceleme görevlisi) yapılacağı açıklandı.

featured

Diyarbakır Çınar sosyal yardım ve inceleme görevlisi kadrosuna yerleştirilmek üzere 1 (bir) Memur alımı gerçekleştiriyor. Son başvuru 2 Mayıs 2019 tarihi olan Memur alımına ait tüm detayları haberimizde paylaşıyoruz.

Memur alımına kimler başvuru yapabilecek?

Diyarbakır Çınar SYDV memur alımına başvurmak isteyen adayların üniversitelerin 4 yıllık fakültelerin sosyoloji, psikoloji, psikolojik Danışmanlık ve rehberlik ile sosyal hizmetler bölümlerinden mezun olanlar başvuru yapabilecek.  Aynı zamanda adayların Adayın vakfın bulunduğu il içinde son altı aydır ikamet ediyor olması, başvuracak adayın erkek olması, en az B sınıfı ehliyete sahip olması şartları aranıyor. Ayrıca adayların iyi derecede bilgisayar kullanabiliyor olması  gerekiyor.

Başvuruda istenilen belgeler neler?

Memur alımına başvuracak adaylardan Nüfus cüzdanı sureti, 2 adet vesikalık fotoğraf, Diploma, Sabıka kaydı, Sağlıklı olduğuna dair heyet raporu, Ehliyet ve İkametgâh belgesi isteniyor. Adayların yabancı dil bilgisi, iş deneyiminin olması mülakat aşamasında tercih sebebi olarak değerlendirilecek.

Son başvuru tarihi 2 Mayıs 2019 olarak belirtilen ilana adaylar Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Aile ve Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü internet sitesinden başvuru yapabilecek.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Diyarbakır Çınar SYDV Memur Alıyor Nisan 2019

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!