DKK Dış Kayaktan Subay Alımı Atama Duyurusu

Milli Savunma Bakanlığı MSN Deniz Kuvvetleri Komutanlığına dış kaynaktan deniz sınıfı muvazzaf subay temini için eğitim birliğine katılış ilanı yayımlandı. Atamaya esas belgeler ve detaylar için tıklayınız.

48891
Abone Ol
Daha Fazla

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) Deniz Kuvvetleri Komutanlığına Dış Kaynaktan Deniz Sınıfı Muvazzaf Subay Temini kapsamında ön kayıt işlemleri 5 – 6 Kasım 2018 tarihlerinde tamamlandığı belirtildi. Ön kayıt işlemlerini tamamlayan adaylardan özel ilanda eğitim birliği belirtilenler, 10 Aralık 2018 tarihinde Temel Askerlik ve Deniz Subayı Nosyonu Kazandırılması Eğitimine başlayacaktır.

Deniz Kuvvetleri Komutanlığına dış kaynaktan subay temini kapsamında atama duyurusu yapılan adayların eğitim birliği iş ve işlemleri şu şekildedir:

Taahhütnamenin notere onaylı sureti ile “EK-B’deki Adayların Beraberinde Getireceği Malzeme/Belge Listesi ve Eğitim Öncesinde Yapılması Gerekenler” çizelgesindeki malzeme, belgeler ile birlikte 10 Aralık 2018 tarihinde saat: 17.00’a kadar eğitim birliğine katılması gerekmektedir. Belirtilen tarih ve saate kadar katılış yapmayanların adaylığı sonlandırılacaktır.

Noter onaylı yüklenme senedi, eğitim birlikleri tarafından katılış işlemleri esnasında yaptırılacaktır. Halen silah altında olan yükümlülerin 10 Aralık 2018 tarihinde eğitime katılabilecek şeklide terhis edilebilmeleri için Kuvvet Komutanlıkları ve diğer ilgili kurumlara yazılı talep Deniz Kuvvetleri Komutanlığı tarafından yapılacaktır.

Adaya ait katılış özel duyurusu için TIKLAYINIZ. Duyuru ve gerekli iş ve işlemlere, malzemelere dair duyuru için TIKLAYINIZ.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!