Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı Kamu Personeli (Büro Memuru) Alıyor

Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı (DOKA) İŞKUR aracılığıyla yayınladığı ilana göre kamu personeli alımı kapsamında büro memuru alımı yapıyor.

53814
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye İş Kurumu tarafından 10 Mayıs 2019 tarihi yani bugün yayımlanan ilana göre 2 büro memuru alımı gerçekleştiriyor. Peki, büro memuru alımına kimler başvuru yapacak. Başvurular nereye ve ne zaman yapılacak. İşte ilanın detayları.

Büro Memuru alımında Lisans Mezunu Şartı

Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı Kamu Personeli (Büro Memuru) alımında başvuracak adayların lisans İİBF veya Mühendislik fakültelerinin her hangi bir bölümünden mezunu olması şartı yer alıyor. Bu ilana aynı zamanda kişisel durumu engelli olanlar başvuru yapabilecek. Adayların 2018 yılı Engelli kamu personeli Seçme Sınavı (EKPSS) girmiş olması şartı da yer alıyor.Aynı zamanda başvuru yapacak adayların Alanında en az 5 yıl mesleki tecrübe sahibi olması ve istenilen deneyime sahip olduğunu SGK dan alınacak belge ile ibraz etmesi zorunlu olacak.

Büro Personeli alımında adayların adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminden yapılan sorgulamada Nüfus Müdürlüğünde işlemin yapıldığı tescil tarihi esas alınacak.

00004971181 İlan numarası ile başvuru yapılacak.

İŞKUR il müdürlüklerinden/hizmet merkezlerinden, hizmet noktalarından veya internet adresi üzerinden İş Arayan” linkine TC kimlik numarası ve şifresi ile giriş yaparak başvuru yapabilecekler.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!