1. HABERLER

  2. PERSONEL SAĞLIK

  3. Doktor ve Sağlık personeli Bu habere Çok Sevinecek
Doktor ve Sağlık personeli Bu habere Çok Sevinecek

Doktor ve Sağlık personeli Bu habere Çok Sevinecek

ceza puanları hususunda indirime gidileceğini, maaşlarında iyileştirme yapılacağını belirtti.

A+A-

Türkiye Halk Sağlığı Kurumu Başkanı Prof. Dr. Seçil ÖZKAN Halk Sağlığı Uygulamalarını Değerlendirme ve İstişare Toplantısı kapsamında Kahramanmaraş’ta Aile hekimleri ile bir araya geldi.

Halk Sağlığı Uygulamalarını Değerlendirme ve İstişare Toplantısı kapsamında Kahramanmaraş’a giden ve orada aile hekimleri ve aile sağlığı elemanları ile toplantılara yapan Türkiye Halk Sağlığı Kurumu Başkanı Prof. Dr. Seçil Özkan Aile Hekimlerinin yaşadığı sıkıntıları dinleyerek hazırlanan yönetmelikten bahsetti.

Kahramanmaraş’ta yapılan Halk Sağlığı Uygulamalarını Değerlendirme ve İstişare Toplantısına Türkiye Halk Sağlığı Kurumu yetkilileri, İl Halk Sağlığı Müdürlüğü Yöneticileri de katıldı. Aile Hekimleri başta nöbet olmak üzere yetkililere birçok soru yönelttiler. Türkiye Halk Sağlığı Kurumu Başkanı Prof. Dr. Seçil Özkan Ödeme Yönetmeliği ile ilgili olarak Aile Hekimleri ile Aile Sağlığı personelinin herhangi bir hak kaybına uğramayacağını, Yönetmeliğin şuanda Maliye Bakanlığında olduğunu belirtti.

THSK Başkanı Prof. Dr. Seçil Özkan Aile hekimleri ile alakalı olarak bazı iyileştirmelerin yapılacağını ceza puanları hususunda indirime gidileceğini ve Tek başına çalışan Aile Hekimlerinin 15 gün tam ücretli izin hakkı olması için çalıştıklarını dile getirirken aynı zamanda Aile Sağlığı Elemanlarının da maaşlarında iyileştirme yapılacağını belirtti.

Personel Sağlık Tr Haber

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.